Angielski - Praca za granicą

-20%

Angielski - Praca za granicą

1 opinia

Praca zbiorowa

Wydawca:

Edgard

Format:

mp3

RODZAJ DOSTĘPU

21,52  26,90

Format: mp3

Cena początkowa: 26,90 zł (-20%)

Najniższa cena z 30 dni: 19,37 zł  


21,52

w tym VAT

Angielski Praca za granicą to kurs przygotowany specjalnie z myślą o osobach wyjeżdżających do pracy do krajów anglojęzycznych. W łatwy i skuteczny sposób uczy setek zwrotów i wyrażeń niezbędnych do porozumiewania się w sytuacjach związanych z pracą, uczy specjalistycznego słownictwa i kształci rozumienie ze słuchu oraz umiejętność komunikowania się. Płyta przeznaczona jest zarówno dla osób początkujących, jak i średnio zaawansowanych.


Materiał kursu obejmuje 14 lekcji uczących specjalistycznego słownictwa z różnych dziedzin, m. in. opieka nad dziećmi, praca w gastronomii, praca w hotelarstwie, praca na budowie, praca na farmie oraz słów i zwrotów niezbędnych w takich zawodach jak: kierowca, kurier, hydraulik, elektryk, pomoc domowa, sprzedawca, pracownik magazynu i inne.


E-book (64 strony) zawiera transkrypcje wszystkich nagrań, tłumaczenia oraz przydatny angielsko-polski słowniczek wraz z indeksem słówek.


Kurs uzupełniają wzory listów motywacyjnych i życiorysów w języku angielskim oraz praktyczny poradnik, zawierający ważne informacje i wskazówki dla osób szukających pracy w Irlandii i Wielkiej Brytanii.


Rok wydania2006
KategoriaNauka języków obcych
WydawcaEdgard
ISBN-13978-83-7788-040-1
Język publikacjipolski
Informacja o sprzedawcyePWN sp. z o.o.

Ciekawe propozycje