FILTROWANIE

KATEGORIE

FORMAT

pokaż >

WYDAWNICTWO

pokaż >

CENA

pokaż >

Wydawca:

Wydawnictwo Jaguar

Znaleziono: 316 pozycji

Przeglądaj:

Sortuj według:
Wyświetl:

Autor: P.C. Cast, Kristin Cast

Wydawnictwo: Jaguar

Format: epub, mobi

Kontynuacja powieści Spells trouble. Wiedźmi czar. Fascynująca historia o sile sióstr, magii i przeznaczeniu.Bliźniaczki Mercy i Hunter są potomkiniami Sary – wiedźmy z Salem, założycielki rodu Goode i miasteczka Goodeville. Od wieków... więcej >

Autor: Holly Black

Wydawnictwo: Jaguar

Format: epub, mobi

Królowa fantasy YA, autorka #1 na listach bestsellerów New York Times tym razem wkracza w literaturę przeznaczoną także dla dorosłego fana gatunku!Dla fanów Neila Gaimana i Erin Morgenstern!Fantasmagoryczny mroczny świat zdrady i spisków,... więcej >

Autor: Kelly Quindlen

Wydawnictwo: Jaguar

Format: epub, mobi

Dziewczyna spotyka dziewczynę i… chociaż się nie cierpią, powszechnie wiadomo, że od miłości do nienawiści tylko jeden krok.Po krępującej porażce w meczu koszykówki przeciwko drużynie swojej byłej dziewczyny, siedemnastoletnia... więcej >

Autor: Alice Oseman

Wydawnictwo: Jaguar

Format: epub, mobi

Czwarty tom cyklu powieści graficznych o miłości Charliego i Nicka ‒ komiksu, który wielu młodych ludzi chciałoby czytać w szkole.Charlie i Nick są gotowi, żeby powiedzieć te dwa wyjątkowe słowa. Ale życie to nie bajka – tych dwoje... więcej >

Autor: Alice Oseman

Wydawnictwo: Jaguar

Format: epub, mobi

Powieść twórczyni cyklu komiksów HEARTSTOPPER.Nagrodzona YA Book Prize 2021 wzruszająca opowieść o odnajdywaniu własnej tożsamości.Wszystko to zaczęło do mnie docierać. Nigdy w nikim się nie kochałam. Ani w chłopcach, ani w... więcej >

Autor: Lena Kiefer

Wydawnictwo: Jaguar

Format: epub, mobi

ON ma mroczną tajemnicę.ONA jest dla niego zakazana.Czy wspólna przyszłość jest możliwa?KENZIE nie jest zachwycona faktem, że dostała się na staż w szkockim Highland. Wszystko się jednak zmienia, gdy w swojej pierwszej pracy poznaje... więcej >

Autor: Karolina Winiarska

Wydawnictwo: Jaguar

Format: epub, mobi

Dwie siostry i jedna wspólna historia, która udowadnia, że życie, pomimo że trudne, bywa także zaskakująco łaskawe…Łucję i Felicję dzieli wszystko – łączą siostrzane więzy krwi. Obie kobiety pewnego dnia stają na rozstaju dróg,... więcej >

Autor: Kiera Cass

Wydawnictwo: Jaguar

Format: epub, mobi

„Książę” pokazuje wydarzenia sprzed Eliminacji i pozwala śledzić losy młodego władcy od pierwszego dnia ich rozpoczęcia. W drugiej z opowieści przekonamy się, jak płynęło życie Aspena w pałacowych komnatach - i ujrzymy prawdę o... więcej >

Nowa, ekscytująca trylogia Marah Woolf o aniołach i Atlantydzie!ZATOPIONE MIASTO.Poszukiwania pełne magii i tajemnic.Arogancki anioł.Nazywam się Nefertari de Vesci, mam dwadzieścia cztery lata, zajmuję się odzyskiwaniem skradzionych... więcej >

Autor: Madeleine Roux

Wydawnictwo: Jaguar

Format: epub, mobi

Osobliwy i fascynujący świat mroku w nowej powieści bestsellerowej autorki NYT!Powieść, w której największe marzenie każdego czytelnika, czyli przeniesienie się do świata ulubionej książki – urzeczywistnia się. Jednak to, co miało... więcej >

Autor: Lena Kiefer

Wydawnictwo: Jaguar

Format: epub, mobi

Trzymający w napięciu finał trylogii Don’t Love Me!Czy wreszcie poznamy odpowiedź na pytanie, czy Lyall jest mordercą? Czy Kenzie uda się mu pomóc? Czy ich miłość dostanie jeszcze jedną szansę?Po wielu perturbacjach Kenzie i Lyall... więcej >

Soman Chainani zaciera reguły rządzące czasem w piątej, zapierającej dech w piersiach odsłonie opowieści o Akademii Dobra i Zła.Fałszywy król zasiadł na tronie Kamelotu i skazał Tedrosa na śmierć. Niewiele brakowało, by przyszła... więcej >

Znaleziono: 316 pozycji

Przeglądaj:

Sortuj według:
Wyświetl:
Informacja o cookies
Strona ibuk.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych.
Nasi partnerzy również mogą używać ciasteczek do profilowania i dopasowywania do Ciebie pokazywanych treści na naszych stronach oraz w reklamach.
Poprzez kontynuowanie wizyty na naszej stronie wyrażasz zgodę na użycie tych ciasteczek. Więcej informacji, w tym o możliwości zmiany ustawień cookies, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Nie pokazuj więcej tego powiadomienia