Czas na wychowanie. Potrzeby – Szanse – Wyzwania

1 opinia

Wydawca:

Spatium

Format:

pdf, ibuk

DODAJ DO ABONAMENTU

WYBIERZ RODZAJ DOSTĘPU

28,05  33,00

Format: pdf

 

Dostęp online przez myIBUK

WYBIERZ DŁUGOŚĆ DOSTĘPU

Cena początkowa: 33,00 zł (-15%)

Najniższa cena z 30 dni: 22,44 zł  


28,05

w tym VAT

TA KSIĄŻKA JEST W ABONAMENCIE

Już od 24,90 zł miesięcznie za 5 ebooków!

WYBIERZ SWÓJ ABONAMENT

Proces wychowania człowieka to dziś nie tylko wyzwanie, ale i odwieczny problem, szczególnie w okresach trudnych i przełomowych. Żyjemy bowiem w czasach trudnych i nieprzewidywalnych zarazem. Stąd myśl pedagogiczna i podejmowane w tym zakresie działania pedagogiczne ewoluowały i będą ewoluować, ponieważ wpływ na to ma nie tylko rozwój nauki i techniki, ale także – jak choćby w ostatnim czasie – nieprzewidziane zdarzenia/zjawiska (np. pandemia). Niespodziewana w swoim zasięgu epidemia koronowirusa Covid-19 zdewastowała i przeorganizowała życie wielu społeczeństw. Zmusiła do nowych zachowań, innej organizacji życia w domach, szkołach, instytucjach użyteczności publicznej itp.


Tom V z cyklu Czas na wychowanie jest ponownie okazją i przyczynkiem do wielopłaszczyznowej dyskusji i do namysłu, a fakt ten potwierdzają referaty autorów reprezentujących polskie i zagraniczne ośrodki akademickie. To czteroczęściowe opracowanie zawiera referaty o charakterze zarówno teoretycznym, jak i empirycznym.


Niniejsza publikacja to, między innymi, rezultat wieloletniej współpracy Instytutu Społeczno-Prawnego (w przeszłości Instytutu Humanistycznego – przyp. B.P.) Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu z Grodzieńskim Państwowym Uniwersytetem im. Janki Kupały (Republika Białoruś) i Państwowym Pedagogicznym Uniwersytetem im. L. N. Tołstoja w Tule (Rosja).


Rok wydania2020
Liczba stron203
KategoriaPedagogika społeczna
WydawcaSpatium
ISBN-13978-83-66550-32-2
Numer wydania1
Język publikacjipolski
Informacja o sprzedawcyePWN sp. z o.o.

Ciekawe propozycje