Angielski dla zapracowanych "Business English część 2"

1 opinia

Wydawca:

DIM

Format:

mp3

RODZAJ DOSTĘPU

16,92  19,90

Format: mp3

Cena początkowa: 19,90 zł (-15%)

Najniższa cena z 30 dni: 13,53 zł  


16,92

w tym VAT

Angielski dla zapracowanych "Business English" część 2


Audio kurs do samodzielnej nauki ze słuchu, wprowadzający typowe zwroty używane w pracy i podczas podróży służbowej. Poprzez wszechstronne rozszerzanie słownictwa kurs rozwija umiejętności komunikowania się w biurze i różnych sytuacjach biznesowych, a specjalnie opracowane ćwiczenia umożliwiają naukę w dowolnym miejscu i czasie – w drodze do pracy, w podróży, w domu. Efekty widoczne są już po kilkakrotnym przesłuchaniu kursu. To skuteczna nauka, łatwa i dostępna dla każdego. Kurs pomocny w przygotowaniu do matury, egzaminów FCE i CAE, niezbędny dla osób pracujących lub starających się o pracę za granicą oraz posługujących się językiem angielskim w pracy.


Nowość! Dzięki zastosowanemu systemowi „Karaoke” podczas słuchania lekcji tekst nagrania może być wyświetlany na przenośnym odtwarzaczu mp3/mp4 lub ekranie komputera.


Poziom: średnio zaawansowany
W zestawie: Pliki do pobrania spakowane: pliki mp3 (65 MB, 71 min) + pliki lrc (Karaoke - 38 KB) + plik PDF z tekstem kursu i słowniczkiem (34 str.) + Instrukcja korzystania z kursu na mp3 i systemu Karaoke + pliki w formacie .m4b - wersja dla iPod`a


Rok wydania2010
KategoriaNauka języków obcych
WydawcaDIM
ISBN-13978-83-60599-84-6
Język publikacjiangielski
Informacja o sprzedawcyePWN sp. z o.o.

Ciekawe propozycje