Rozmówki niemieckie ze słownikiem i gramatyką

1 opinia

Autor:

Lingea

Redakcja:

Lingea

Format:

epub

RODZAJ DOSTĘPU

15,12  19,90

Format: epub

Cena początkowa: 19,90 zł (-24%)

Najniższa cena z 30 dni: 12,74 zł  


15,12

w tym VAT

Rozmówki polsko-niemieckie Lingea zawierają dokładnie to, co przydatne w podróży. Uporządkowaliśmy zwroty, dzięki którym odnajdziesz się w drodze, podczas szukania miejsca noclegowego czy na lotnisku i na dworcu. Wieczorem będzie Ci łatwiej w restauracji, barze czy na zakupach. Zawarliśmy również wyjaśnienia napisów informacyjnych, nazw dni tygodnia oraz kolorów i liczebników.


Seria rozmówek Lingea to niezawodny towarzysz podróży. Książka zawiera najbardziej potrzebne zwroty i wyrażenia, przejrzyście uporządkowane według kategorii tematycznych, oraz dwujęzyczny słowniczek z najpopularniejszymi słowami. Dodatkowo znajduje się w niej zwięzłe kompendium gramatyczne. Niewątpliwą zaletą są praktyczne porady dotyczące różnych aspektów podróżowania za granicą, umieszczone na końcu książki oraz w tabelkach wkomponowanych w rozmówki. Dowiemy się z nich na przykład ile zapłacimy za taksówkę z lotniska do centrum miasta, jak również które miejsca warto zwiedzić.
Teraz dzięki wersji mobilnej na czytniki ebook, tablety oraz smartfony możesz mieć swoje rozmówki zawszwe przy sobie, kiedy tylko ich potrzebujesz!
Próbkę naszych rozmówek znajdziesz na www.slowniki.lingea.pl


Rok wydania2014
Liczba stron360
KategoriaNauka języków obcych
WydawcaLingea Sp. z o.o.
ISBN-13978-83-64093-51-7
Numer wydania1
Język publikacjipolski
Informacja o sprzedawcyePWN sp. z o.o.

Ciekawe propozycje