Geografia szczęścia

-15%

Geografia szczęścia

W poszukiwaniu najszczęśliwszych miejsc na świecie

1 opinia

Format:

mp3

RODZAJ DOSTĘPU

41,65  49,00

Format: mp3

Cena początkowa: 49,00 zł (-15%)

Najniższa cena z 30 dni: 24,50 zł  


41,65

w tym VAT

PODRÓŻ PO NAJSZCZĘŚLIWSZYCH MIEJSCACH NA ŚWIECIE


Co sprawia, że dany kraj uznawany jest za szczęśliwy?
Czego zazdrościmy mieszkańcom innych państw?
I czym właściwie jest szczęście?


W poszukiwaniu odpowiedzi na te pytania Eric Weiner – dziennikarz i wieloletni korespondent National Public Radio – odwiedza dziesięć krajów powszechnie uznawanych za najszczęśliwsze miejsca na świecie. W ciągu trwającej rok podróży dociera między innymi do Holandii, Tajlandii, Mołdawii, Wielkiej Brytanii, Indii, Szwajcarii i na Islandię. Dowiaduje się, na czym polega średniomądrość, co kryje się pod pojęciem zadowoszczęścia i dlaczego czasem najprostszym sposobem na osiągnięcie szczęścia jest... niemyślenie.


Geografia szczęścia. W poszukiwaniu najszczęśliwszych miejsc na świecie to wyjątkowo barwny dziennik podróży, napisany z niezwykłym poczuciem humoru. To książka, która zachwyci nie tylko miłośników podróży, ale również wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji i odpowiedzi na najważniejsze pytania naszych czasów.


ERIC WEINER
wielokrotnie nagradzany dziennikarz i autor bestsellerów przetłumaczonych na ponad 20 języków. Były korespondent National Public Radio oraz reporter The New York Times. Obecnie współpracuje między innymi z The Washington Post, BBC Travel i AFAR.


Rok wydania2024
KategoriaLiteratura faktu
WydawcaWydawnictwo Naukowe PWN
TłumaczenieMarcin Kowalczyk
ISBN-13978-83-01-23479-9
Numer wydania5
Język publikacjipolski
Informacja o sprzedawcyePWN sp. z o.o.

INNE EBOOKI AUTORA

Ciekawe propozycje