Czakra Korony. Klejnot Duszy. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. Cz. 16

1 opinia

Format:

mp3

RODZAJ DOSTĘPU

26,78  31,50

Format: mp3

Cena początkowa: 31,50 zł (-15%)

Najniższa cena z 30 dni: 22,99 zł  


26,78

w tym VAT

Czy wiesz, jakie znaczenie ma słowo „sekret”, jakie jest jego faktyczne pochodzenie i z jaką substancją w szyszynce jest ono łączone?
W odpowiedzi na to pytanie niezbędna jest wiedza na temat łączenia się Czakry Korony, zwanej również Błękitnią Perłą, z duchową istotą wszechświata. To połączenie ze źródłem wszelkiej mądrości. Tam znajdują się odpowiedzi na wszelkie sekrety tego świata. To stan „Jedności” umysłu z duszą taki prosty i czysty jak skupiona wiązka jasnego światła wychodząca ze szklanego pryzmatu. Przypomina on czakram Trójkąta Promieni Światła. Zwany też, jako Klejnot Duszy w Koronie, który złożony jest z Czakry Korony i Szyszynki. Kiedy, Kiedy ósme centrum energetyczne zaczyna się otwierać i działa prawidłowo, równocześnie zaczyna rozwijać się nowa świadomość duchowa. Jest to furtka, przez którą człowiek może energetycznie opuszczać ciało. Również w tej czakrze znajduje się Akashic records, czyli „Świątynia Zrozumienia”.
Jednak czasami połączenie ludzkiego umysłu z duszą i odczuwanie informacji energetycznej ciałem, z wielu powodów zawodzi. Jaka może być przyczyna nieprawidłowego działania Czakry Korony?
Co stoi na przeszkodzie w jej prawidłowej pracy?
Z pewnością spore znaczenie ma tutaj umysł i jego myśli oraz niekontrolowane emocje odczuwane w ciele. Kiedy Czakra Korony jest zaburzona, przejawia się to poprzez szok, panikę, dramatyzowanie i narzekanie. Także poprzez lęk i strach przed brakiem rozwiązań oraz przed pustką w głowie zamiast wizji przyszłości kreowanej marzeniami i celami. Człowiek odczuwa bezsens swojego życia i może mieć skłonności do destrukcji.
Jak zatem pracować z Czakrą Korony i jak ją ponownie uaktywnić?
Na te i wiele innych pytań związanych z Intuicją, zdrowiem, długowiecznością, „Molekułą Duszy” DMT i Czakrą Szyszynki, odpowiedzi szukaj w tym audiobooku.


SPIS TREŚCI:
Czakra Korony. Klejnot Duszy.
Czakra Korony SahaRara
Klejnot nieskończoności duszy „Blue Pearl”
Jak odblokować zaburzony czakram Korony?
Czakra Korony, Szyszynki i Molekuła Duszy DMT
Okno Duszy do mądrości i szerszej perspektywy postrzegania świata
Brama do nowych idei, poglądów i umiejętności
Myśl czerpana z kosmicznej energii Uniwersum
Akashic records, jako Świątynia Zrozumienia. Podsumowanie.


Rok wydania2023
KategoriaMetafizyka
WydawcaAkademia Rozwoju Coaching Życia
ISBN-13978-83-67225-85-4
Numer wydania1
Informacja o sprzedawcyePWN sp. z o.o.

Ciekawe propozycje