Ucz się z nami! Czytaj i pisz! Zestaw materiałów do nauki czytania i pisania. Część 1: Poznaję litery

-20%

Ucz się z nami! Czytaj i pisz! Zestaw materiałów do nauki czytania i pisania. Część 1: Poznaję litery

1 opinia

Format:

pdf, ibuk

DODAJ DO ABONAMENTU

WYBIERZ RODZAJ DOSTĘPU

28,00  35,00

Format: pdf

 

Dostęp online przez myIBUK

WYBIERZ DŁUGOŚĆ DOSTĘPU

Cena początkowa: 35,00 zł (-20%)

Najniższa cena z 30 dni: 25,20 zł  


28,00

w tym VAT

TA KSIĄŻKA JEST W ABONAMENCIE

Już od 24,90 zł miesięcznie za 5 ebooków!

WYBIERZ SWÓJ ABONAMENT

Książka do nauki podstaw czytania i pisania jest przeznaczona dla dzieci 5- i 6-letnich ze szkół polonijnych, dzieci z doświadczeniem migracyjnym oraz tych o specjalnych potrzebach edukacyjnych, kształcących się w szkołach w kraju. Składa się z 49 kart pracy – 44 zapoznających z literami i odpowiadającymi im głoskami oraz 5 kart powtórkowych.


Karty pracy są dostosowane do możliwości poznawczych ucznia i skoncentrowane na rozwijaniu umiejętności kluczowych. Wykorzystują osiągnięcia współczesnego językoznawstwa i glottodydaktyki oraz są dostosowane do zmieniających się potrzeb uczniów we współczesnym świecie.


Materiały były testowane w szkołach polonijnych w Perth i Glasgow w Szkocji, w Stavanger w Norwegii i w Borysławiu w Ukrainie, w klasach zerowych oraz w klasach pierwszych. Zostały bardzo pozytywnie ocenione przez nauczycieli, uczniów i rodziców.


Autorki materiału są lingwistkami pracującymi w Katedrze Języka Polskiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W ramach Zespołu do Badań nad Akwizycją Języka Polskiego (https://polski-akwizycja.umk.pl) zajmują się procesem nabywania i uczenia się polszczyzny jako języka pierwszego, drugiego i odziedziczonego w aspekcie teoretycznym oraz praktycznym.


Rok wydania2024
Liczba stron124
KategoriaLiteratura edukacyjna dla dzieci
WydawcaWydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
ISBN-13978-83-231-5316-0
Język publikacjipolski
Informacja o sprzedawcyePWN sp. z o.o.

Ciekawe propozycje