Bądź blisko mnie

1 opinia

Wydawca:

Novae Res

Format:

epub, mobi

RODZAJ DOSTĘPU

24,74  32,99

Format: epub, mobi

Cena początkowa: 32,99 zł (-25%)

Najniższa cena z 30 dni: 19,79 zł  


24,74

w tym VAT

Nie tylko dorośli muszą podejmować dorosłe decyzje


Miłość, przyjaźń i poświęcenie – te trzy słowa definiują życie Victorii Taylor, nieśmiałej siedemnastolatki, która właśnie rozpoczyna ostatni rok nauki w East Side High School. Jej codzienność byłaby spokojna i poukładana, gdyby nie problemy z Kyle’em, szkolną gwiazdą. Nieustanne zaczepki oraz prowokacje sprawiają, że Victoria i jej przyjaciółka Kate niemal każdego dnia wracają do domu poirytowane.


Wszystko się zmienia, gdy po kolejnej ostrej wymianie zdań dziewczyna ulega wypadkowi. Nieoczekiwanie w Kyle’u budzą się wyrzuty sumienia. Pragnie się zmienić i naprawić swoje zachowanie. Na dodatek Jason, chłopak Victorii, wyznaje jej długo skrywany sekret. Wkrótce okaże się, że to dopiero początek niespodzianek, jakie los przygotował dla dziewczyny…


„Bądź blisko mnie” to przejmująca opowieść o miłości, lojalności i nieodwracalnych konsekwencjach, które niesie ze sobą podejmowanie trudnych wyborów.


Kochałam go najmocniej na świecie. Zegar tykał, a ja czułam, że ten czas ucieka coraz bardziej. Nie mogłam czekać dłużej na jakiś cud z niebios. Moja miłość zwyciężyła i podjęłam najważniejszą decyzję w moim życiu.


Rok wydania2024
Liczba stron264
KategoriaLiteratura dla dzieci i młodzieży
WydawcaNovae Res
ISBN-13978-83-8313-927-2
Język publikacjipolski
Informacja o sprzedawcyePWN sp. z o.o.

Ciekawe propozycje