FILTROWANIE

KATEGORIE

FORMAT

pokaż >

WYDAWNICTWO

pokaż >

CENA

pokaż >

Autor:

James Rollins

Znaleziono: 15 pozycji

Przeglądaj:

Sortuj według:
Wyświetl:

Autor: James Rollins

Wydawnictwo: Albatros

Format: epub, mobi

Serce amazońskiej dżungli skrywa przerażającą tajemnicę – dla jednych oznacza ona miliardy dolarów, dla innych strach, obłęd i… śmierć.Ekspedycja naukowa doktora Carla Randa przepada bez wieści w amazońskiej dżungli. Cztery lata... więcej >

Autor: James Rollins

Wydawnictwo: Albatros

Format: mp3

Serce amazońskiej dżungli skrywa przerażającą tajemnicę – dla jednych oznacza ona miliardy dolarów, dla innych strach, obłęd i… śmierć.Ekspedycja naukowa doktora Carla Randa przepada bez wieści w amazońskiej dżungli. Cztery lata... więcej >

Autor: James Rollins

Wydawnictwo: Albatros

Format: mobi, epub

Spektakularny wybuchEksplozja w British Museum niszczy bezcenne dzieła sztuki z Półwyspu Arabskiego. Zgodnie z oficjalną wersją, doszło do niej w wyniku uderzenia pioruna kulistego. Nie potwierdzają tego jednak wyniki specjalistycznych badań... więcej >

Autor: James Rollins

Wydawnictwo: Albatros

Format: mobi, epub

Koktajl kryminału, thrillera historycznego i powieści przygodowej – trochę tu Browna, trochę Cusslera i trochę Ludluma. Ponowne spotkanie z agentami elitarnej jednostki SIGMA Force, w której skład wchodzą komandosi i naukowcy.Dziwna... więcej >

Autor: James Rollins

Wydawnictwo: Albatros

Format: epub, mobi

Aby uratować świat, Grayson Pierce musi zawrzeć pakt z diabłem. A przynajmniej ze swoim najbardziej zaciekłym wrogiem…Ziemia na terenie waszyngtońskiego parku National Mall skrywa przerażający sekret. Przed laty grupa naukowców ukryła... więcej >

Autor: James Rollins

Wydawnictwo: Albatros

Format: epub, mobi

W strzeżonym laboratorium na Uniwersytecie Princeton umiera znany profesor genetyki.Ojciec Marco Giovanni zostaje zamordowany w samym sercu Watykanu.Syn senatora zostaje znaleziony martwy nieopodal obozu Czerwonego Krzyża w Mali, w Afryce... więcej >

Autor: James Rollins

Wydawnictwo: Albatros

Format: epub, mobi

Uwolniona po wiekach, potężna siła zagraża globalnemu bezpieczeństwu. Klucz do rozwiązania zagadki kryje się w nieznanym liście Benjamina Franklina. Ale to tylko jeden z sekretów Białego Domu...Jaskinia w Górach Skalistych. Setki... więcej >

Autor: James Rollins

Wydawnictwo: Albatros

Format: mp3

Druga powieść serii SIGMA FORCE.Nocne nabożeństwo ku czci Trzech Króli w katedrze w Kolonii zostaje brutalnie przerwane przez grupę przebranych za mnichów napastników. Relikwie znikają, a przy życiu pozostaje tylko jeden świadek. Wychodzi... więcej >

Autor: James Rollins

Wydawnictwo: Albatros

Format: epub, mobi

Historia dla fanów Dana Browna i Kodu Leondarda da Vinci oraz Indiany Jonesa.Po zdobyciu Bagdadu dwóch chłopców wmieszanych w tłum uzbrojonych mężczyzn wkracza do miejskiego zoo. Większość chce po prostu zyskać egzotyczne zwierzęta na... więcej >

Autor: James Rollins

Wydawnictwo: Albatros

Format: mp3

Historia dla fanów Dana Browna i Kodu Leondarda da Vinci oraz Indiany Jonesa.Po zdobyciu Bagdadu dwóch chłopców wmieszanych w tłum uzbrojonych mężczyzn wkracza do miejskiego zoo. Większość chce po prostu zyskać egzotyczne zwierzęta na... więcej >

Autor: James Rollins

Wydawnictwo: Albatros

Format: epub, mobi

Nie wszystkie opowieści o bogach i potworach są fikcją.Zwłaszcza te związane z wojnami, po których zawsze nadchodzi era wynalazków.Lodowa pułapkaGrupa naukowców na Grenlandii znajduje uwięziony w lodowcu pradawny statek. Zgodnie z ich... więcej >

Autor: James Rollins

Wydawnictwo: Albatros

Format: epub, mobi

NAUKA, MITOLOGIA, RELIGIA I WARTKA AKCJA W JEDNYM!Wyobraźnia Rollinsa nie zna granic – każda kolejna książka jest niepowtarzalna,pełna zaskakujących zwrotów akcji i niesamowitego tempa!Rok 398, świątynia Apollina w Delfach na górze... więcej >

Znaleziono: 15 pozycji

Przeglądaj:

Sortuj według:
Wyświetl:
W celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, nasz portal internetowy wykorzystuje informacje przechowywane w przeglądarce internetowej w formie tzw. „cookies”. Poruszając się po naszej stronie internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas „cookies”. Informacje o przechowywaniu „cookies”, warunkach ich przechowywania i uzyskiwania dostępu do nich znajdują się w Regulaminie.

Nie pokazuj więcej tego powiadomienia