Untangle Me. Seria: Prawda o Yarrow

1 opinia

Wydawca:

beYA

Format:

mp3

RODZAJ DOSTĘPU

49,90

Format: mp3

Cena początkowa:

Najniższa cena z 30 dni: 49,90 zł  


49,90

w tym VAT

Przeżyła niezawiniony koszmar.


Jednak życie toczy się dalej...


Czy uda jej się stanąć na nogi?


Arizona Lake po ponad miesięcznej przerwie wraca na uczelnię, gdzie, choć sama nie zrobiła nic złego, nie spotyka się z ciepłym przyjęciem. Niektórzy wciąż wytykają ją palcami jako byłą dziewczynę aresztowanego przez policję gwałciciela. Z pierwszego miejsca na roku, o które wcześniej zaciekle walczyła z Devonem Scottem ― kujonem i napastnikiem uczelnianej drużyny futbolowej ― Arizona spadła na sam dół stawki. Być może nawet nie zostałaby dopuszczona do egzaminów, gdyby nie hojna dotacja na rzecz uniwersytetu przekazana przez jej ojca. Teraz dziewczyna musi jak najszybciej nadrobić zaległości, a jej korepetytorem zostaje... Devon Scott.


Ona nigdy za nim nie przepadała, uważała go za bezmózgiego futbolistę, który zdobywa dobre oceny tylko dzięki osiągnięciom sportowym. On z kolei ma ją za rozpieszczoną córeczkę bogatych rodziców. Teraz będą mieli okazję poznać się lepiej i zweryfikować wzajemne uprzedzenia.


Czy czas spędzony wspólnie nad książkami zbliży ich do siebie, czy przeciwnie ― oddali? I w czym jeszcze Arizona i Devon będą mogli sobie pomóc?


Poznajcie drugą książkę z serii powieści z gatunku new adult, której akcję Ludka Skrzydlewska osadziła w świecie studentów uniwersytetu Yarrow.


Książka dla czytelników powyżej osiemnastego roku życia.


Rok wydania2024
KategoriaLiteratura dla dzieci i młodzieży
WydawcabeYA
ISBN-13978-83-289-1473-5
Język publikacjipolski
Informacja o sprzedawcyePWN sp. z o.o.

Ciekawe propozycje