Nieśmiertelność. Love Story

Nieśmiertelność. Love Story

1 opinia

Redakcja:

Ida Świerkocka

Wydawca:

Young

Format:

epub, mobi

RODZAJ DOSTĘPU

40,90

Format: epub, mobi

Cena początkowa:

Najniższa cena z 30 dni: 40,90 zł  


40,90

w tym VAT

Kontynuacja bestsellerowej powieści „Anatomia. Love story”!


Hazel Sinnett jest samotna i niemal przekonana, że wydarzenia sprzed roku – a także eliksir nieśmiertelności doktora Beechama– były wytworem jej wyobraźni. Nie wie, czy Jack żyje, czy nie.


Jedyne, co może teraz zrobić, to leczyć kolejne osoby i utrzymywać zamek Hawthornden, który zaczyna popadać w ruinę. Kiedy próba uratowania pacjenta doprowadza do jej aresztowania, dziewczyna sądzi, że resztę życia spędzi w więzieniu, dopóki nie przychodzi niecodzienna wiadomość: została poproszona o bycie osobistą lekarką księżniczki Charlotte, wnuczki króla Jerzego III. Stawka jest wysoka, bo jeśli Hazel nie podejmie odpowiedniego leczenia i nie odkryje prawdziwej przyczyny choroby, zostanie odesłana z powrotem do więzienia.


Wkrótce zostaje wciągnięta w intrygi królewskiego dworu, gdzie każdy ma coś do ukrycia, zwłaszcza enigmatyczni, błyskotliwi członkowie sekretnego klubu. W miarę jak Hazel coraz bardziej zanurza się w dworskich tajemnicach, zdaje sobie sprawę, że jej własna przyszłość jako chirurżki nie jest jedyną sprawą, o którą toczy się gra. Na królewskim dworze działają złowieszcze siły, a najprawdopodobniej tylko ona może być zdolna do naprawienia sytuacji.


Rok wydania2024
Liczba stron440
KategoriaLiteratura dla dzieci i młodzieży
WydawcaYoung
TłumaczenieOlga Szlachciuk
ISBN-13978-83-8371-139-3
Język publikacjipolski
Informacja o sprzedawcyePWN sp. z o.o.

INNE EBOOKI AUTORA

Ciekawe propozycje