Erotyczny alfabet: I jak Internet - zbiór opowiadań

Erotyczny alfabet: I jak Internet - zbiór opowiadań

1 opinia

Wydawca:

LUST

Format:

epub, mobi

RODZAJ DOSTĘPU

24,99

Format: epub, mobi

Cena początkowa:

Najniższa cena z 30 dni: 24,99 zł  


24,99

w tym VAT

„»Hej. Co porabiasz? Bo ja piję drinka i mam ochotę na pogaduchy« – przeczytała na ekranie.
Ona też piła, właściwie już prawie wszystko wypiła. W głowie szumiało jej od wina, niespełnionego pragnienia i jakiejś nieokiełznanej dzikości, która zwykle przychodziła po którejś z kolei lampce.
»Piję wino i mam ochotę na orgazm« – odpisała, niewiele się zastanawiając nad tym, co wysłała do adresata. Dopiero po chwili do niej to dotarło i zamarła z przerażenia. Jęknęła cicho i wstrzymała oddech, jakby chciała zatrzymać świat i cofnąć to, co właśnie przed momentem zrobiła. Już miała powędrować palcami ponownie do swojej ociekającej pożądaniem kobiecości, gdy znów rozległ się dźwięk przychodzącej wiadomości.
»Chciałbym Ci w tym pomóc, śliczna nieznajoma«".
Bohaterowie i bohaterki zbioru „I jak internet" podobnie jak narratorka opowiadania „Rubensowska Maria" dobrze wiedzą lub właśnie odkrywają, że rozkosz seksualna nie zawsze musi się opierać na kontakcie cielesnym. Wręcz przeciwnie – poszukiwanie przyjemności w wirtualnym świecie może przynieść zaskakujące i nieoczekiwane doznania. Ale seks w sieci niesie też za sobą zagrożenia: od niepewności, kto kryje się po drugiej stronie ekranu, po zawahanie, co w wirtualnej relacji zmieni spotkanie twarzą w twarz. Poznaj świat opowiadań, które eksplorują różne odsłony seksualności w świecie nowoczesnych technologii.
W skład zbioru wchodzi 10 opowiadań:
Kamerka w biurze
Randka z samą sobą
Granice mojej zdrady
Dziewczyna na imieniny
Rubensowska Maria
Lubię, jak patrzysz
Gejmerka
Uczyń mnie swoją
Przypływ żądzy
Rozbłysk


Rok wydania2024
Liczba stron115
KategoriaLiteratura dla dorosłych
WydawcaLUST
TłumaczenieMichał Lis
Język publikacjipolski
Informacja o sprzedawcyePWN sp. z o.o.

POLECAMY

Ciekawe propozycje