Zagubiony

1 opinia

Wydawca:

CZARNA OWCA

Format:

epub, mobi

RODZAJ DOSTĘPU

35,19  39,99

Format: epub, mobi

Cena początkowa: 39,99 zł (-12%)

Najniższa cena z 30 dni: 31,59 zł  


35,19

w tym VAT

Nieprzenikniony mrok, skrzypienie łodzi unoszących się na ciemnej toni i zrujnowany magazyn. Na Nabrzeżu Rzeźników właśnie wybiła północ.


Sierżant Jonah Colley nie spodziewał się, że jeszcze kiedyś usłyszy Gavina. Kiedy stary przyjaciel poprosił, żeby przyjechał na Nabrzeże Rzeźników, początkowo nie wiedział, co zrobić. To prawda, nie rozmawiali ze sobą od dziesięciu lat. Ale nigdy nie słyszał w głosie Gavina paniki.


Dziesięć lat temu Jonah był innym człowiekiem. Mężem. Ojcem. Ale pewnego przedpołudnia w trakcie wyjścia do parku jego czteroletni synek Theo zniknął. Poszukiwania, w których brał udział Gavin, nie przyniosły żadnego rezultatu. Życie Jonaha legło w gruzach.


Stojąc przed magazynem nad rzeką, Jonah wybiera numer przyjaciela. Sygnał rozlega się gdzieś wewnątrz budynku, ale jego wnętrze spowija absolutna ciemność. Wbrew procedurom Jonah decyduje się wejść do środka. W powietrzu unosi się ciężki, metaliczny zapach krwi…


Simon Beckett powraca w wielkim stylu. Autor światowego bestsellera – serii thrillerów kryminalnych z Davidem Hunterem – przedstawia pierwszy tom nowej serii.


Wspaniały thriller jednego z najlepszych pisarzy kryminalnych będącego w szczytowej formie. – Peter James


Oszałamiający thriller. – „Daily Mail”


Pełna napięcia i pokręcona opowieść. – „The Sun”


Rok wydania2022
Liczba stron384
KategoriaKryminał, sensacja, thriller
WydawcaCZARNA OWCA
TłumaczenieBartłomiej Nawrocki
ISBN-13978-83-8143-770-7
Język publikacjipolski
Informacja o sprzedawcyePWN sp. z o.o.

INNE EBOOKI AUTORA

POLECAMY

Ciekawe propozycje