Akt kobiecy – lesbijskie opowiadanie erotyczne

Akt kobiecy – lesbijskie opowiadanie erotyczne

1 opinia

Autor:

Ruth Ross

Wydawca:

LUST

Format:

mp3

RODZAJ DOSTĘPU

4,99

Format: mp3

Cena początkowa:

Najniższa cena z 30 dni: 4,99 zł  


4,99

w tym VAT

„Nathalie zeskoczyła ze swojego stołka, dopijając zapewne zimną kawę. Odstawiła egzotyczny kubek i przyszła praktycznie na palcach. Otarła się o mnie, chcąc zerknąć na płótno. Czerwona na twarzy pozwoliłam jej na to, chociaż była to dla mnie absolutnie nowa sytuacja. Wcześniej kazałam klientom czekać do odbioru dzieła. Teraz byłam bezbronna.
Nie raczyła się ubrać, umorusana nie tylko węgielkiem do rysowania, ale też kawą. Była radośnie wolna w wyrażaniu siebie i aż jej chwilę tego pozazdrościłam. Ale to, co przebijało się przez zmęczenie, było czymś zupełnie innym.
Palce Nathalie niebezpiecznie zbliżyły się do rysunku. Chciałam ją powstrzymać, ale sama zrozumiała, że nie może zniszczyć mojej pracy i swojego zamówienia. Przejechała dłonią w powietrzu – nagle musiałam jej dotknąć. Położyłam swoją rękę na jej i lekko ścisnęłam. Spojrzała na mnie z uśmiechem.
– Tego właśnie oczekiwałam – szepnęła tak cicho, że ledwo zrozumiałam, co mówi."
Monic Land jest malarką-lesbijką, zajmującą się jedynie męskimi aktami. Niecny los jednak sprawia, że Monic spotyka się nie z modelem, a modelką, która dosłownie nie da jej o sobie zapomnieć – w każdym tego słowa znaczeniu. Czy artystka jest gotowa na nowe, seksowne zamówienie?


Rok wydania2022
KategoriaLiteratura dla dorosłych
WydawcaLUST
Język publikacjipolski
Informacja o sprzedawcyePWN sp. z o.o.

POLECAMY

Ciekawe propozycje