Abonament naukowy

Ponad 30 000 ebooków - wypożyczaj i oszczędzaj!

1 miesiąc

49,00 zł 

5 ebooków

ZAMAWIAM

6 miesięcy

99,00 zł 

20 ebooków

ZAMAWIAM

12 miesięcy

175,00 zł 

50 ebooków

ZAMAWIAM

1 miesiąc

49,00 zł 

5 ebooków

ZAMAWIAM

9,80 zł za ebooka

6 miesięcy

99,00 zł 

20 ebooków

ZAMAWIAM

4,95 zł za ebooka

NAJBARDZIEJ OPŁACALNY

12 miesięcy

175,00 zł 

50 ebooków

ZAMAWIAM

3,50 zł za ebooka

i

W każdej chwili możesz zrezygnować z abonamentu bez podawania przyczyny.

Zakup abonamentu z płatnością autoodnawialną wymaga płatności za pomocą karty płatniczej/kredytowej. Opłata za abonament pobierana jest cyklicznie z początkiem nowego okresu rozliczeniowego.

Tylko u nas tysiące ebooków

Wydawnictwa Naukowego PWN i publikacji medycznych Wydawnictwa Lekarskiego
PZWL w abonamencie!

Poznaj praktyczne funkcje czytnika myIBUK

PRZESZUKAJ TREŚĆ

WIRTUALNA PÓŁKA

DRUKUJ

NOTOWANIE W KSIĄŻCE

BIBLIOGRAFIA

CYTUJ, ILE CHCESZ

ENCYKLOPEDIA PWN

UDOSTĘPNIJ FRAGMENT

SKRÓT DO ZAZNACZEŃ

Bądź mądry!
Korzystaj z legalnego źródła.
Wypożyczaj, czytaj i oszczędzaj.

Abonament naukowy to dostęp do ponad 30 tysięcy ebooków z naszego sklepu IBUK.pl.
Ebooki dostępne w abonamencie są oznaczone flagą „Abonament”.

Wybierasz interesujące Cię ebooki i czytasz w czytniku MyIBUK, w którym znajdziesz swoja wirtualną półkę z wszystkimi wypożyczonymi książkami.

Korzystaj z funkcji w czytniku wspomagających pracę z tekstem: drukuj (do 20% publikacji), cytuj, zakreślaj, rób notatki, twórz konspekty.
Szczególnie polecamy osobom piszącym pracę dyplomową lub inne prace naukowe. W trakcie trwania abonamentu masz dostęp do wypożyczonych publikacji.

Po każdym okresie abonamentowym limit ebooków do wypożyczenia zostaje zresetowany.

W abonamencie naukowym mamy tysiące unikatowych ebooków Wydawnictwa Naukowego PWN, Wydawnictwa Lekarskiego PZWL oraz publikacji akademickich i specjalistycznych z wielu dziedzin.

Abonament to bogaty wybór pozycji do wypożyczenia. Oferta naukowa dla ucznia, studenta, nauczyciela, wykładowcy.
W abonamencie dostępne są e-podręczniki najpopularniejszych wydawców, wśród nich tacy wydawcy jak: Wydawnictwo Naukowe PWN, PZWL, Impuls, C.H.Beck, Uniwersytet Śląski, Universitas, Scholar czy Państwowe Wydawnictwo Ekonomiczne.

Współpracujemy łącznie z ponad setką wydawców akademickich. Studenci znajdą w abonamencie podręczniki z takich kierunków jak zarządzanie, marketing i reklama, public relations, informatyka i programowanie, filologie obce, socjologia czy finanse i bankowość.

Najczęściej zadawane pytania

Ebooki dostępne w abonamencie oznaczone są ikoną: ABONAMENT Możesz również ustawić odpowiedni filtr wybierając „Abonament”.

Oprócz standardowych funkcji takich jak: wyszukiwarka, powiększanie czcionki. Posiada również specjalne funkcje: tworzenie konspektu, notatek, zaznaczania fragmentu stron, kopiowanie gotowej bibliografii. Dowiedź się więcej na temat aplikacji myIBUK

Tak, w ramach abonamentu otrzymujesz bezpłatnie możliwość wydruku do 20% treści ebooka. O możliwości wydrukowania ebooków decyduje wydawca. Jeżeli dysponujemy informacją na ten temat wyświetlamy ją w opisie produktu.

Nie, aby korzystać z aplikacji „myIBUK” wystarczy przeglądarka internetowa (np. Chrome lub Safari) oraz dostęp do Internetu.

Na komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach posiadających przeglądarkę internetową oraz dostęp do Internetu. Skorzystaj z dostępu testowego i sprawdź jak czyta się ebooki na Twoim urządzeniu.

Tak, wystarczy po zalogowaniu w aplikacji włączyć tryb offline i pobrać wybranego ebooka.