Vendetta. Leo Renado (t.1)

-20%

Vendetta. Leo Renado (t.1)

1 opinia

Autor:

Anna Wolf

Wydawca:

AKURAT

Format:

mp3

RODZAJ DOSTĘPU

34,32  42,90

Format: mp3

Cena początkowa: 42,90 zł (-20%)

Najniższa cena z 30 dni: 34,32 zł  


34,32

w tym VAT

Anna Wolf powraca z nową serią mafijną. Renado nie jest kimś, z kim warto zadzierać, o czym niektóre osoby zapominają. Leo dowiaduje się, że zawiązano przeciwko niemu spisek. Sytuacja przybiera nieoczekiwany obrót, gdy poznaje tożsamość zdrajcy. To osoba związana ze światem przestępczym. Osoba, od której próbuje uwolnić się Mia Caruso, która ma dość bycia nieustannie oszukiwaną i nie zgadza się zostać marionetką w jego rękach. Zbieg okoliczności sprawia, że Mia i Leo wpadają na siebie, gdy ona próbuje uciec przed wybranym dla niej przeznaczeniem. Od tej pory ich losy splatają się na dobre… a raczej na dobre i złe. Bo pojawienie się dziewczyny na drodze Leo Renado, skomplikuje życie obojgu. Rodzinne tajemnice, zemsta, chęć władzy oraz rodzące się uczucie zwiastują same kłopoty. Bo w mafijnym świecie nienawiść najczęściej kroczy przed miłością, a żądza zysku dominuje nad lojalnością. "Obracam w dłoni pustą szklankę, którą po chwili roztrzaskuję o ścianę. Spoglądam na pokruszone szkło i właśnie tak chcę wiedzieć bydlaka: na kolanach błagającego mnie o litość, której mu nie dam. Skręcę kark każdemu, kto ją tknie. A dlaczego? Bo z Leo Renado się nie zadziera. Nie rusza się też niczego, co do niego należy, a ona jest moja".


Rok wydania2024
KategoriaLiteratura kobieca
WydawcaAKURAT
ISBN-13978-83-287-3123-3
Numer wydania1
Język publikacjipolski
Informacja o sprzedawcyePWN sp. z o.o.

INNE EBOOKI AUTORA

POLECAMY

Ciekawe propozycje