Tag:

Biblioteka Akustyczna

Znaleziono: 390 pozycji

Przeglądaj:

Sortuj według:
Wyświetl:

Autor: Mariusz Czubaj

Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna

Format: mp3

Pierwszy kryminał z Rudolfem Heinzem!Wiosna 2007. W okolicach Centrum Olimpijskiego w Warszawie znaleziono zwłoki dwóch młodych mężczyzn. Okazuje się, że ofiarami są klerycy z żoliborskiego seminarium. Z powodu makabrycznych szczegółów... więcej >

W Lublinie na początku września 1938 roku policja znajduje zwłoki młodej służącej. Przed zamordowaniem zgwałcono ją, zostawiając na ciele dziwną wydzielinę. Równo rok później, kiedy miasto atakują wojska hitlerowskie, w podobny... więcej >

Pęka niebo i przez szczelinę wsuwa się Dłoń. Mieszkańcy Zylirii patrzą oniemiali, jak rośnie w oczach i zbliża się do miasta. Czy po to by zmieść je z powierzchni ziemi jak okruch ze stołu, czy żeby przynieść cenny dar? Jedno jest... więcej >

Dziesięcioletni Adaś Niezgódka rozpoczyna właśnie przedziwną naukę w Akademii Pana Kleksa, który poza tym, że jest nauczycielem, jest także czarodziejem i poszukiwaczem przygód. W Akademii uczą się tylko chłopcy, których imiona... więcej >

W starym buku zamieszkiwanym przez drzewiaki pojawia się Nowy, szukający domu. Jest inny i ta jego odmienność z początku staje się czymś bardzo interesującym dla drzewiaków. Z czasem jednak Zarozumiałodrzewianka, Psikusodrzewiak i... więcej >

Życie Alfie Blooma jest monotonne. Monotonne i samotne. Wszystko to zmienia się, gdy zostaje on wezwany do biura tajemniczego prawnika i dziedziczy zamek pełen cudów. Ku swojemu ogromnemu zaskoczeniu Alfie dowiaduje się, że urodził się w tym... więcej >

Doskonała książka dla fanów J.K. Rowling i Roalda Dahla!Kiedy Alfie Bloom odziedziczył zamek i wielowiekową magię, jego nudne, smutne i samotne życie zmieniło się nie do poznania! Ale na jego drodze pojawiło się także wiele... więcej >

Autor: Jacek Piekara

Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna

Format: mp3

Aleks na początku historii jest tym, kim zawsze bałem się być: człowiekiem przegranym pod każdym względem, którego przekonanie o własnym talencie i wyjątkowości ginie pod wpływem całkowitej obojętności otoczenia. A jednocześnie nie... więcej >

Niezapomniana, klasyczna powieść na pograniczu jawy i snu. Pewnego letniego dnia znudzona Alicja siedziała wraz z siostrą nad brzegiem rzeki. Nagle tuż obok przebiegł Biały Królik. Nie jakiś tam zwykły królik! Ubrany był bowiem w... więcej >

Opowieść o życiu, obyczajach i wierzeniach mieszkańców Grenlandii – Eskimosów. Bohaterem audiobooka jest mały Eskimos od dzieciństwa przyzwyczajony do trudnej pracy myśliwego i życia w mroźnych warunkach polarnych.Książka zalecana... więcej >

Magia, intrygi i wielka przygoda!Dziesięć opowiadań o Arivaldzie z Wybrzeża. Magu, który wie, że bystry umysł i silne pięści są czasami ważniejsze od znajomości zaklęć.Arivald był sławnym najemnikiem i bardem. Jednak nieoczekiwanie... więcej >

Ania Shirley rozpoczyna naukę na uniwersytecie w Redmond. Mimo początkowych wątpliwości i tęsknoty za dawnym życiem z Avonlea, szybko przystosowuje się do nowego otoczenia, zyskuje przyjaciół i odnosi sukcesy na uczelni. W książce... więcej >

Znaleziono: 390 pozycji

Przeglądaj:

Sortuj według:
Wyświetl:
W celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, nasz portal internetowy wykorzystuje informacje przechowywane w przeglądarce internetowej w formie tzw. „cookies”. Poruszając się po naszej stronie internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas „cookies”. Informacje o przechowywaniu „cookies”, warunkach ich przechowywania i uzyskiwania dostępu do nich znajdują się w Regulaminie.

Nie pokazuj więcej tego powiadomienia