Tag:

Biblioteka Akustyczna

Znaleziono: 95 pozycji

Przeglądaj:

Sortuj według:
Wyświetl:

Autor: Mariusz Czubaj

Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna

Format: mp3

Pierwszy kryminał z Rudolfem Heinzem!Wiosna 2007. W okolicach Centrum Olimpijskiego w Warszawie znaleziono zwłoki dwóch młodych mężczyzn. Okazuje się, że ofiarami są klerycy z żoliborskiego seminarium. Z powodu makabrycznych szczegółów... więcej >

Życie Alfie Blooma jest monotonne. Monotonne i samotne. Wszystko to zmienia się, gdy zostaje on wezwany do biura tajemniczego prawnika i dziedziczy zamek pełen cudów. Ku swojemu ogromnemu zaskoczeniu Alfie dowiaduje się, że urodził się w tym... więcej >

Doskonała książka dla fanów J.K. Rowling i Roalda Dahla!Kiedy Alfie Bloom odziedziczył zamek i wielowiekową magię, jego nudne, smutne i samotne życie zmieniło się nie do poznania! Ale na jego drodze pojawiło się także wiele... więcej >

Autor: Jacek Piekara

Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna

Format: mp3

Aleks na początku historii jest tym, kim zawsze bałem się być: człowiekiem przegranym pod każdym względem, którego przekonanie o własnym talencie i wyjątkowości ginie pod wpływem całkowitej obojętności otoczenia. A jednocześnie nie... więcej >

Magia, intrygi i wielka przygoda!Dziesięć opowiadań o Arivaldzie z Wybrzeża. Magu, który wie, że bystry umysł i silne pięści są czasami ważniejsze od znajomości zaklęć.Arivald był sławnym najemnikiem i bardem. Jednak nieoczekiwanie... więcej >

Dżek Fulton, syn robotnika, uczeń trzeciej klasy szkoły powszechnej, po plajcie pobliskiego sklepu chce zrozumieć, czym jest bankructwo i jak można z powodzeniem zarabiać pieniądze. Zgłasza się w szkole do prowadzenia biblioteki, a potem... więcej >

Potwory czają się bliżej, niż myślisz… Bestie i ludzie to zbiór pełnych grozy opowiadań o konfrontacji człowieka i bestii. Nawet bliscy nam ludzie noszą maski, które skrywają ich bestialskie oblicza. Uczucie przenikającego lęku... więcej >

Tylko jedna osoba może ocalić Świat Dysku, który dąży do kolizji ze złowróżbną czerwoną gwiazdą. Na nieszczęście, osobą tą jest mało uzdolniony i tchórzliwy mag o imieniu Ricewind. Rincewind zostaje magicznie ściągnięty z... więcej >

Historia Polski napisana z kobiecej perspektywy przez znaną dziennikarkę i blogerkę. Autorka opisuje fascynujące losy i dokonania Polek oraz cudzoziemek zamieszkujących ziemie polskie od czasów przedchrześcijańskich aż po współczesność.... więcej >

Fantastyka szlachecka!„Więc waćpan jesteś Myszkowski, a waćpan Szczurowicki? – Opasły szlachcic objął rozbawionym spojrzeniem siedzących przed nim mężczyzn. – A toście się, waszmościowie, można rzec, dobrali niczym w korcu... więcej >

Historia człowieka, który stoi za powstaniem ISISCzarne flagi to nagrodzony Pulitzerem reportaż, odsłaniający kulisy powstania Państwa Islamskiego. Joby Warrick, bazując w dużej mierze na relacjach pracowników wywiadu, rekonstruuje losy... więcej >

Najgłośniejsza książka non-fiction ostatnich sezonów! Dziennikarz magazynu „The New Yorker” i autor bestsellera Zaginione miasto Z na tropie jednej z najbardziej wstrząsających zbrodni w amerykańskiej historii.Dziennikarz „New... więcej >

Znaleziono: 95 pozycji

Przeglądaj:

Sortuj według:
Wyświetl:
W celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, nasz portal internetowy wykorzystuje informacje przechowywane w przeglądarce internetowej w formie tzw. „cookies”. Poruszając się po naszej stronie internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas „cookies”. Informacje o przechowywaniu „cookies”, warunkach ich przechowywania i uzyskiwania dostępu do nich znajdują się w Regulaminie.

Nie pokazuj więcej tego powiadomienia