Girl, Goddess, Queen

1 opinia

Wydawca:

Jaguar

Format:

epub, mobi

KUP I POBIERZ

Format: epub, mobi

32,25  43,00 (-25%)

Najniższa cena z 30 dni: 43,00 zł 

Brawurowy i zaskakujący retelling jednego z najpopularniejszych greckich mitów!


Tysiące lat temu bogowie skłamali, twierdząc, że Persefona była tylko pionkiem w ich politycznej grze. Że Hades porwał ją i zmusił do małżeństwa. Że rozpacz Demeter spustoszyła Ziemię.


To tylko mit. Prawdziwa historia jest o wiele ciekawsza!


Persefona wcale nie została porwana do świata umarłych – sama skoczyła w czeluść Hadesu. Nie miała bowiem zamiaru poślubić samolubnego, narcystycznego boga, bardziej zakochanego w sobie niż w niej. Zawitała do jego królestwa tylko po to, by zawrzeć pewien układ.


Teraz musi jedynie przekonać irytująco seksownego, aroganckiego i bardzo nieuprzejmego władcę zaświatów, by zgodził się na jej plan. Plan, który wstrząśnie Olimpem!


A konsekwencje mogą być zabójcze. Zwłaszcza jeśli już jesteś w piekle…


Świeże spojrzenie na świat bogów i ludzi, mit o Hadesie i Persefonie w nowatorskim, współczesnym ujęciu.


Wciągający romans fantasy, stworzony przez wschodzącą gwiazdę TikToka.


„Bea Fitzgerald wywraca do góry nogami wszystko, co wiemy o Persefonie i Hadesie, czyniąc z nich bohaterów zaskakującej, a przy tym tchnącej optymizmem komedii romantycznej.”


Jennifer Saint, autorka bestsellerowej Ariadny


„Jeśli lubisz fantastykę, mitologię, ale kochasz też romanse – bogowie są po twojej stronie, ponieważ te trzy rzeczy spotkały się właśnie w tej jednej książce!”


„Cosmopolitan” (Najlepsza książka lipca 2023)


„Debiut Bei Fitzgerald jest jak powiew świeżego powietrza. Ta dowcipna i wzruszająca historia dziewczyny, która z jednej strony jest doskonała, z drugiej – nieustannie przyciąga nieszczęścia, z pewnością przypadnie do gustu czytelnikom.”


„Telegraph”


„Ponadczasowi bogowie, złożoność rodzinnych więzi, zaciekły protagonista i namiętny, acz powoli rozkręcający się romans.”


Sue Lynn Tan, autorka bestsellera „Sunday Timesa” Córka bogini księżyca


„Girl, Goddess, Queen jest po prostu boska. Bea zmiksowała klasyczny mit z elektryzującym romansem i dowcipnym, nowoczesnym twistem. Pięknie napisana, absolutnie wspaniała i niesamowicie mocna książka – obowiązkowa pozycja, która powinna znaleźć się na szczycie każdego stosu książek do przeczytania.”


Beth Reekles, autorka bestsellera The Kissing Booth


Rok wydania2023
Liczba stron480
KategoriaFantastyka
WydawcaJaguar
ISBN-13978-83-8266-334-1
Język publikacjipolski
Informacja o sprzedawcyePWN sp. z o.o.

POLECAMY

Ciekawe propozycje