ABC Kierowcy. Pomoc kierowcy 977.pl
- 30%

SZCZEGÓŁY WYDANIA

Liczba stron  

156

Kategoria

Motoryzacja

ISBN-13

978-83-62480-71-5

Numer wydania

1

Język publikacji

polski

Rozmiary plików do pobrania

pdf - 2,86 MB

Akceptowalne sposoby płatności

Karta kredytowa, przelew elektroniczny, płatny SMS

Informacja o sprzedawcy

Ravelo Sp. z o.o.

0.0 / 5 (0 głosów)
bookPrzeczytaj bezpłatny fragment slide
Wypożyczenie

Dostęp online przez aplikację myIBUK. Formaty plików: ibuk

X Format IBUK - ebook dostępny do wypożyczenia

- format książki elektronicznej
- bez instalowania oprogramowania, wystarczy przeglądarka internetowa oraz dostęp do Internetu,
- książka dostępna na Twojej półce w koncie myIBUK,
- dodatkowe funkcje: dodawanie notatek, tagów, zaznaczania fragmentów i cytatów,
- po pobraniu książka dostępna również bez dostępu do internetu.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych IBUK »


od 4,92

Wypożycz teraz
Szybki zakup
Kup i pobierz. Formaty plików: pdf
X Format PDF

PDF jest formatem publikacji elektronicznych charakteryzującym się stałym układem tekstu oraz ilustracji i nie dopasowuje się dowolnie do szerokości ekranu. Pliki PDF mogą zawierać interaktywne spisy treści, linkujące przypisy i inne rozwiązania stosowane w tekstach elektronicznych.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych PDF
 
X Znak wodny

Zabezpieczenie to zwane również potocznie watermarkiem. Zabezpieczenie nakłada się na pliki indywidualnie i niepowtarzalnie w sposób jawny i ukryty. Każdy zakupiony e-book/audiobook staje się unikatowy i pozwala na jednoznacznie określenie właściciela pliku w przypadku nieuprawnionego użytkowania polegającego np. na umieszczeniu ebooka w internetowych serwisach wymiany plików. Jest to rozwiązanie, które bez względu na system operacyjny nie wymaga od użytkowników zakupu ani instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania do odczytywania plików co czyni je bardzo wygodnym i popularnym.

Więcej informacji o zabezpieczeniu znakiem wodnym

39,77

27,84

Kup teraz
Kup na prezent »   

Opis

Każdy kierowca, z dużym prawdopodobieństwem znajdzie tu analizę podobnej sytuacji w której sam niejednokrotnie spotkał się uczestnicząc w ruchu drogowym. Będzie mógł zapoznać się ze sposobami jak można takiej sytuacji uniknąć lub jak zgodnie prawem wyjść z opresji i uniknąć niesłusznej kary.
Ten E-BOOK to analiza sytuacji i zdarzeń drogowych w kontekście przytoczonych norm i przepisów prawnych, zbiór informacji, porad, przypadków zaistniałych sytuacji, wyroków, opinii prawnych, ciekawych zdarzeń, odwołań sądowych oraz zmiany w przepisach ruchu drogowego na 2011 rok, stawki mandatów, punktów karnych, dozwolone prędkości, znaki drogowe, jak udzielić pierwszej pomocy na drodze, nowe kategorie praw jazdy, nowe formy nauki jazdy, jak jeździć za granicą, co wolno a czego nie, nowe metody kontroli, jednym słowem:


JAK UNIKNĄĆ MANDATU i JAK OBRONIĆ SIĘ PRZED NIEUPRAWNIONĄ KONTROLĄ, czyli CO KAŻDY KIEROWCA WIEDZIEĆ POWINIEN.


Do ABC Kierowcy są załączone wyciągi i cytaty ustaw oraz rozporządzeń związanych z ruchem drogowym oraz uprawnieniami policji, straży gminnej, przyrządami pomiarowymi, Kodeksem Karnym oraz Kodeksem ds. Wykroczeń oraz zestaw znaków drogowych, posiada on 155 stron.


TO jest PIERWSZE kompletne i najnowsze opracowanie o aktualnych zmianach w przepisach ruchu drogowego na 2011 rok oraz wysokości mandatów (taryfikatora 2011), które częściowo weszły w tym roku w życie, a kolejne z nich wejdą w tym miesiącu (lipiec 2011).


Jest to z pewnością poradnik bardzo interesujący dla każdego kierowcy. Każdy kierujący chciałby na pewno się dowiedzieć jak uniknąć mandatu i nieuprawnionej kontroli na drodze oraz jak się odwołać od nieuzasadnionej kary aby nie stracić punktów karnych i prawa jazdy. A przy okazji posiada informacje o numerach ważnych telefonów, znakach drogowych, pierwszej pomocy na drodze, stawkach mandatów i punktów karnych za przewinienia oraz aktualnych przepisach i prawach kierowcy. A zapłaci za niego mniej niż wynosi najniższy mandat (50 zł).


Zaletą ABC Kierowcy jest:


1. ATRAKCYJNOŚĆ TEMATU DLA WSZYSTKICH KIEROWCÓW, użytkowników dróg i pojazdów: któż nie chciałby dowiedzieć się jak nie zapłacić mandatu, jak uniknąć punktów karnych i ewentualnie jak obronić się przed niesłuszną karą? SETKI TYSIĘCY KIEROWCÓW! (zawodowych i prywatnych).


2. Z tym poradnikiem każdy kierowca poczuje się pewniej na drodze. Już posiada dostęp do ważnych dla niego informacji (przepisy w Polsce i w innych krajach Europy).


3. Prosty i przejrzysty sposób z uwypukleniem najważniejszych informacji - na skróty, duża czcionka, WAŻNE INFORMACJE w ramkach na czerwono!


4. W jednym miejscu: przepisy prawa: opis wydarzenia i powołanie się na właściwy przepis, WAŻNE DLA KAŻDEGO : Najnowsze zmiany w przepisach, "pod ręką" zasady pierwszej pomocy przedmedycznej (nie tylko dla kierowców), które mogą przydać się każdemu (czy każdy z nas wiedziałby jak zachować się w sytuacji kryzysowej, gdy ktoś potrzebuje pomocy?).


Prawie wszystko o tym CO NAM WOLNO na drodze a CZEGO NIE WOLNO. Wszystkie znaki drogowe (z komentarzem). Ważne numery telefonów.


5. Porady dla kandydatów na kierowców: gdzie najłatwiej zdać egzamin?!


6. Okazuje się, że nawet służby kontrolujące nie zawsze karzą nas zgodnie z prawem ,licząc na niewiedzę kierowcy (teraz możemy się bronić z poradnikiem w ręku! Pamiętajmy, że nieznajomość przepisów nie zwalnia od odpowiedzialności).


7. Poza zwięzłymi informacjami w skrócie, które kierowca może wykorzystać błyskawicznie, do dyspozycji kierowcy dajemy zestaw wszystkich ustaw i rozporządzeń na które można się powołać walcząc o własne prawa. Nie trzeba siedzieć już wiele godzin przed komputerem i szukać informacji, nie trzeba udawać się po pomoc do prawnika, niepotrzebne są żadne kodeksy, ponieważ w poradniku podane są wszystkie najważniejsze paragrafy na które można się powołać.


8. Na stronie www.977.pl niebawem będzie dostępna skrzynka kontaktowa e-mail przez którą można zadać szczegółowe pytania na temat problemów (z prośbą o poradę) oraz forum, na którym użytkownicy będą mogli podyskutować na tematy poruszone w naszym e-booku.


Mamy nadzieję, że dzięki nam, kierowco, użytkowniku pojazdu:


1. Nie zapłacisz mandatu !
2. Unikniesz punktów karnych !
3. Zachowasz nienaruszony portfel !
4. Poznasz swoje prawa aby nawet samodzielnie umieć obronić się w sądzie.
5. Poczujesz się pewnie w sytuacji konfliktowej na drodze.
6. Będziesz umiał udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia.
7. Poznasz nowe przepisy, czyli jak zachować się na drodze w 2011 roku, co jest dozwolone a czego już nie można robić aby nie narazić się na karę.


Sprawd? nowy abonament - to si? op?aca!
Ebook dost?pny w abonamencie
Inne ebooki wydawcy Bestsellery w kategorii

Oceny użytkowników

Średnia ocena: ( 0 )
0
0
0
0
0
Oceń:  
Opinie użytkowników
Bądź pierwszy!