X

  Wykaz skrótów 7
  Wstęp 13
  Ustawa z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych 15
  Rozdział 1 Przepisy ogólne 15
  Rozdział 2 Administracja drogowa 144
  Rozdział 2a Zarządzanie tunelami położonymi w transeuropejskiej sieci drogowej 186
  Rozdział 3 Skrzyżowania dróg z innymi drogami komunikacji lądowej i powietrznej oraz liniowymi urządzeniami technicznymi 202
  Rozdział 4 Pas drogowy 217
  Rozdział 6 Zmiany w przepisach obowiązujących, przepisy przejściowe i końcowe 274
  Załączniki 277
  Bibliografia 319
  Indeks 323
Ustawa o drogach publicznych. Komentarz
- 20%

SZCZEGÓŁY WYDANIA

Spis treści

Liczba stron  

328

Kategoria

Prawo gospodarcze i handlowe

ISBN-13

978-83-264-3556-0

Język publikacji

polski

Rozmiary plików do pobrania

pdf - 2,62 MB

Akceptowalne sposoby płatności

Karta kredytowa, przelew elektroniczny, płatny SMS

Informacja o sprzedawcy

Ravelo Sp. z o.o.

0.0 / 5 (0 głosów)
Szybki zakup
Kup i pobierz. Formaty plików: pdf
X Format PDF

PDF jest formatem publikacji elektronicznych charakteryzującym się stałym układem tekstu oraz ilustracji i nie dopasowuje się dowolnie do szerokości ekranu. Pliki PDF mogą zawierać interaktywne spisy treści, linkujące przypisy i inne rozwiązania stosowane w tekstach elektronicznych.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych PDF
 
X Znak wodny

Zabezpieczenie to zwane również potocznie watermarkiem. Zabezpieczenie nakłada się na pliki indywidualnie i niepowtarzalnie w sposób jawny i ukryty. Każdy zakupiony e-book/audiobook staje się unikatowy i pozwala na jednoznacznie określenie właściciela pliku w przypadku nieuprawnionego użytkowania polegającego np. na umieszczeniu ebooka w internetowych serwisach wymiany plików. Jest to rozwiązanie, które bez względu na system operacyjny nie wymaga od użytkowników zakupu ani instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania do odczytywania plików co czyni je bardzo wygodnym i popularnym.

Więcej informacji o zabezpieczeniu znakiem wodnym

129,00

103,20

Kup teraz
Kup na prezent »   

Opis

Komentarz stanowi wyczerpującą, praktyczną wykładnię obowiązujących przepisów ustawy o drogach publicznych z uwzględnieniem aktów wykonawczych oraz przepisów z zakresu prawa o ruchu drogowym i prowadzenia działalności gospodarczej, a także właściwych przepisów prawa wspólnotowego. W publikacji został uwzględniony aktualny dorobek doktryny oraz orzecznictwo sądów administracyjnych. Komentarz uwzględnia stan prawny na dzień 1 sierpnia 2011 r. Publikacja adresowana jest do pracowników organów zarządzających drogami publicznymi i organów uprawnionych do kontroli przewozu drogowego oraz użytkowników dróg publicznych na co dzień korzystających z sieci tych dróg na których zostały nałożone na mocy ustawy o drogach publicznych liczne obowiązki (m.in. w zakresie uiszczenia opłaty elektronicznej za przejazd). Komentarz może również stanowić pomoc naukową dla studentów kierunków z dziedziny transportu, logistyki i inżynierii drogowej.


Inne ebooki autora Inne ebooki wydawcy Bestsellery w kategorii

Oceny użytkowników

Średnia ocena: ( 0 )
0
0
0
0
0
Oceń:  
Opinie użytkowników
Bądź pierwszy!