X

  

-Angry Birds Epic - poradnik do gry

-Interface na mapie
-Walka
-Porady na dobry początek
-Dobór odpowiedniej drużyny
-Walki z bossami
-Prince Porky
-Wizpig
-King Pig
-Ptaki i klasy postaci
-Red
-Chuck
-Matilda
-Bomb
-Blue Jay, Jake and Jim
-Ulepszanie klas postaci
-Walka ze Sword Spirit
-Mighty Eagle's Dojo
-Magic Cauldron
-Magic Anvil
-Przedmioty dla Reda
-Przedmioty dla Chucka
-Przedmioty dla Matildy
-Przedmioty dla Bomb
-Przedmioty dla Blues
-Zestawy przedmiotów
-Waluta dostępna w grze
-Golden Pig Machine
-The Wheel of Fortune
-Friendship Gate

Angry Birds Epic - poradnik do gry
- 5%

SZCZEGÓŁY WYDANIA

Spis treści

Liczba stron  

64

Kategoria

Poradniki

Wydawca

GryOnline

ISBN-13

978-83-8060-153-6

Język publikacji

polski

Rozmiary plików do pobrania

pdf - 4,15 MB
epub - 2,14 MB

Akceptowalne sposoby płatności

Karta kredytowa, przelew elektroniczny, płatny SMS

Informacja o sprzedawcy

Ravelo Sp. z o.o.

GryOnline , 2015
0.0 / 5 (0 głosów)
bookPrzeczytaj bezpłatny fragment slide
Szybki zakup
Kup i pobierz. Formaty plików: multiformat
X W jednej cenie wszystkie dostępne formaty plików zabezpieczonych w ten sam sposób. Kup multiformat i nie zastanawiaj się czy plik będzie można otworzyć na Twoim urządzeniu! Szczegółowe informacje o plikach wchodzacych w skład multiformatu znajdują się w nawiasie.
(pdf ,
X Format PDF

PDF jest formatem publikacji elektronicznych charakteryzującym się stałym układem tekstu oraz ilustracji i nie dopasowuje się dowolnie do szerokości ekranu. Pliki PDF mogą zawierać interaktywne spisy treści, linkujące przypisy i inne rozwiązania stosowane w tekstach elektronicznych.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych PDF
epub
X Format ePub

Format jest oficjalnym standardem International Digital Publishing Forum (IDPF). Jest obsługiwany przez prawie wszystkie typy e-czytników poza czytnikami marki Kindle. Książki w formacie ePub można czytać również na innych urządzeniach elektronicznych wyposażonych w odpowiednie oprogramowanie. ePub jest formatem niestronicowanym co oznacza, że tekst płynnie dostosowuje się do wielkości ekranu dając użytkownikowi możliwość zmiany niektórych parametrów wyświetlania tekstu.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych ePub
)  
X Znak wodny

Zabezpieczenie to zwane również potocznie watermarkiem. Zabezpieczenie nakłada się na pliki indywidualnie i niepowtarzalnie w sposób jawny i ukryty. Każdy zakupiony e-book/audiobook staje się unikatowy i pozwala na jednoznacznie określenie właściciela pliku w przypadku nieuprawnionego użytkowania polegającego np. na umieszczeniu ebooka w internetowych serwisach wymiany plików. Jest to rozwiązanie, które bez względu na system operacyjny nie wymaga od użytkowników zakupu ani instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania do odczytywania plików co czyni je bardzo wygodnym i popularnym.

Więcej informacji o zabezpieczeniu znakiem wodnym

7,90

7,51

Kup teraz
Kup na prezent »   

Opis

Poradnik do gry Angry Birds : Epic zawiera szczegółowy opis trybu dla pojedynczego gracza. W poradniku zostały zawarte informacje na temat typów przeciwników występujących w grze, a także sposoby radzenia sobie z nimi, wykorzystując poszczególne typy jednostek dostępnych w grze. Oprócz tego, dogłębnie został opisany system wytwarzania przedmiotów w grze, wraz z wymaganymi do ich wytworzenia materiałami. Ponadto, poradnik zawiera szczegółowy opis wszystkich występujących w grze ptaków, jak i wszystkich dostępnych dla nich klas postaci. Dodatkowo, znajdziesz tu opis podstawowych mechanizmów rządzących rozgrywką, takich jak sposoby losowania nagród i wpływ na ich wynik, czy opis poszczególnych typów walut występujących w grze. Nowa odsłona Wściekłych Ptaków znacząco różni się od poprzednich gier z fińskiego studia Rovio. Angry Birds: Epic to połączenie strategii i turowej gry RPG. W grze tradycyjnie pokierujemy poczynaniami różnorakich ptaków i przeprowadzimy je przez niekończący się konflikt z ich znienawidzonymi wrogami, świniami. Na początku rozgrywki do dyspozycji gracza oddano jedynie jednego z ptaków, lecz gracz sukcesywnie jest w stanie odblokowywać kolejnych wojaków. Oprócz 5 rodzajów ptaków, twórcy przygotowali całe zatrzęsienie dostępnych dla nich klas postaci (które zmieniają ich umiejętności), przedmiotów (do zdobycia i wytworzenia) jak i rozmaitych ulepszeń. Zgodnie z tradycją, gra jest w pełni darmowa - nie trzeba wydać ani centa, by cieszyć się pełnym produktem. Jednakże, jeśli ktoś chce, może zostawić w sklepie pokaźną sumkę, gdyż gra oferuje mikrotransakcje.


Zawartość poradnika:
Szczegółowy opis trybu dla pojedynczego gracza;
porady dotyczące podstawowych, a zarazem kluczowych mechanizmów rozgrywki, takich jak Wheel of Fortune, Golden Pig Machine, Friendship Gate;
opis występującego w grze uzbrojenia, wraz z jego zastosowaniem.
opis występujących w grze trzech walut, wraz ze sposobami na wykorzystanie i pozyskanie go;
szczegółowy opis dostępnego dla gracza systemu wytwarzania przedmiotów (Crafting), w postaci wytwarzania oręża dla ptaków, jak i przedmiotów consumowalnych
porady dotyczące walki z poszczególnymi przeciwnikami, jak i szczegółowy opis walki z bossami;


Poradnik do gry Angry Birds Epic zawiera wszystko co niezbędne do zostania ekspertem w tej odsłonie serii poświęconej Wściekłym Ptakom. Dowiesz się m.in. jak walczyć z bossami, korzystać z dostępnych klas, czy stworzyć najlepszą drużynę.


Angry Birds Epic - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.
Prince Porky (Walki z bossami)
Interface na mapie
Porady na dobry początek (Walka)
Red (Ptaki i klasy postaci)
Wizpig (Walki z bossami)
Walka ze Sword Spirit (Ulepszanie klas postaci)
King Pig (Walki z bossami)
Dobór odpowiedniej drużyny
Chuck (Ptaki i klasy postaci)
Blue Jay, Jake and Jim (Ptaki i klasy postaci)


Inne ebooki autora Inne ebooki wydawcy Bestsellery w kategorii

Oceny użytkowników

Średnia ocena: ( 0 )
0
0
0
0
0
Oceń:  
Opinie użytkowników
Bądź pierwszy!