Anatomia sukcesu
- 15%

SZCZEGÓŁY WYDANIA

Liczba stron  

121

Kategoria

Poradniki

Wydawca

Złote Myśli

ISBN-13

978-83-7582-831-3

Język publikacji

polski

Rozmiary plików do pobrania

pdf - 1,83 MB

Akceptowalne sposoby płatności

Karta kredytowa, przelew elektroniczny, płatny SMS

Informacja o sprzedawcy

Ravelo Sp. z o.o.

Złote Myśli , 2009
0.0 / 5 (0 głosów)
bookPrzeczytaj bezpłatny fragment slide
Szybki zakup
Kup i pobierz. Formaty plików: pdf
X Format PDF

PDF jest formatem publikacji elektronicznych charakteryzującym się stałym układem tekstu oraz ilustracji i nie dopasowuje się dowolnie do szerokości ekranu. Pliki PDF mogą zawierać interaktywne spisy treści, linkujące przypisy i inne rozwiązania stosowane w tekstach elektronicznych.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych PDF
 
X Znak wodny

Zabezpieczenie to zwane również potocznie watermarkiem. Zabezpieczenie nakłada się na pliki indywidualnie i niepowtarzalnie w sposób jawny i ukryty. Każdy zakupiony e-book/audiobook staje się unikatowy i pozwala na jednoznacznie określenie właściciela pliku w przypadku nieuprawnionego użytkowania polegającego np. na umieszczeniu ebooka w internetowych serwisach wymiany plików. Jest to rozwiązanie, które bez względu na system operacyjny nie wymaga od użytkowników zakupu ani instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania do odczytywania plików co czyni je bardzo wygodnym i popularnym.

Więcej informacji o zabezpieczeniu znakiem wodnym

27,00

22,95

Kup teraz
Kup na prezent »   

Opis

Rewolucyjna książka Złotych Myśli, która w każdej literze, w każdym słowie krzyczy...


"Sukces można udowodnić naukowo!"


Ta publikacja albo rzuci Twoją szczękę na podłogę, albo już podczas jej czytania brakowało będzie Ci wyczuwalnego tętna. Możesz ją pokochać albo znienawidzić, ale nigdy nie przejdziesz po tej lekturze do zwykłych czynności.


"Anatomia Sukcesu" jest wydarzeniem na miarę takich książek jak "Sztuka wywierania wpływu" Cialdiniego czy "Hipnotyczny Marketing" Joe'go Vitale. Nie ze względu na styl, a na ponadczasowy pomysł:


Udowodnić, jakie mechanizmy w mózgu odpowiadają za sukces.


Co jest w niej wyjątkowego?


* Udowadnia, że osiąganie sukcesu jest procesem psychologicznym, tak samo naturalnym jak strach, zakochanie czy twórcze myślenie.


* Po jej przeczytaniu każda osoba, która mówiła, że aby osiągnąć sukces, trzeba mieć predyspozycje lub szczęście, poczuje się jak średniowieczny wieśniak.


* Książka odwołuje się do wyników rodem z najlepszych laboratoriów psychologicznych.


Ta książka to po prostu instrukcja mówiąca, jak zaprogramować swój mózg, aby w jak najkrótszym czasie osiągnął sukces dla Ciebie.


Ta instrukcja posiada naukową gwarancję.


Możesz zaprogramować umysł na osiąganie tego, co chcesz w życiu. Wystarczy zdobyć klucz do swojego umysłu opracowany przez największych psychologów świata. Sukces jest dla każdego, kto ma działający mózg.


Inne ebooki wydawcy Bestsellery w kategorii

Oceny użytkowników

Średnia ocena: ( 0 )
0
0
0
0
0
Oceń:  
Opinie użytkowników
Bądź pierwszy!