Benefit 1 2015

SZCZEGÓŁY WYDANIA

Liczba stron  

44

Kategoria

Publikacje darmowe

Numer wydania

1

Język publikacji

polski

Akceptowalne sposoby płatności

Karta kredytowa, przelew elektroniczny, płatny SMS

Informacja o sprzedawcy

Ravelo Sp. z o.o.

Redakcja: Benefit
0.0 / 5 (0 głosów)
0 zł

Opis

Nowy Rok – nowe wyzwania i nowe postanowienia. Chcemy pomoc wszystkim, którzy właśnie podjęli decyzję o tym, że zmienią swoje życie bądź zrewolucjonizują rzeczywistość, która ich otacza. Pomocna może być wspólna akcja miesięcznika „Benefit”, Audiolearning.pl oraz Brian Tracy International Polska.


Dla naszych czytelników przygotowaliśmy cykl motywujących nagrań, który ma przyśpieszyć wdrażanie zmian. Od stycznia do marca będzie można bezpłatnie pobrać z naszej strony trzy moduły programu „Maksimum osiągnięć” Briana Tracy’ego. Mam nadzieję, że ten noworoczny prezent pomoże Państwu w planowaniu i osiąganiu kolejnych sukcesów.


Oprócz tego w styczniowym numerze „Benefitu” jak zwykle spora dawka tekstów dotyczących motywacji, angażowania, rozwoju i tematów związanych z rozliczaniem benefitów. Okazuje się, że 75 proc. respondentów biorących udział w badaniu „Motywacja – jak wyjść poza standard” twierdzi, że nie ma żadnego wpływu na wybór pozapłacowych dodatków oferowanych przez pracodawców, a ich zdanie nie jest brane pod uwagę przy wyborze tych świadczeń. Co mogą zrobić firmy, aby system świadczeń pozapłacowych był efektywny i odpowiadał potrzebom zespołu? W jakim stopniu świadczenia pozapłacowe budują markę pracodawcy? Jak wygląda obszar benefitów w Polsce i na świecie? Piszemy o tym już od trzech lat. Wszystkich czytelników, którzy chcą się dowiedzieć, co pracownicy sądzą na temat motywacji i benefitów, zachęcam do pobrania raportu, który jest dostępny na stronie internetowej www.hrnews.pl/motywacja.aspx. Mam nadzieję, że lektura naszego miesięcznika będzie pomagać Państwu w rozwoju i efektywnym planowaniu pracy w nadchodzących miesiącach. Powodzenia w 2015 roku! Życzę miłej lektury.


Jacek Babiel
redaktor naczelny


Inne ebooki wydawcy Bestsellery w kategorii

Oceny użytkowników

Średnia ocena: ( 0 )
0
0
0
0
0
Oceń:  
Opinie użytkowników
Bądź pierwszy!