Vanessa i eliksir życia
- 5%

SZCZEGÓŁY WYDANIA

Kategoria

Literatura dla dzieci i młodzieży

Wydawca

Pinus Media

ISBN-13

978-83-64775-83-3

Numer wydania

1

Język publikacji

polski

Rozmiary plików do pobrania

mobi - 3,26 MB
epub - 1,54 MB

Akceptowalne sposoby płatności

Karta kredytowa, przelew elektroniczny, płatny SMS

Informacja o sprzedawcy

Ravelo Sp. z o.o.

Pinus Media , 2014
Redakcja: Pinus Media
0.0 / 5 (0 głosów)
Szybki zakup
Kup i pobierz. Formaty plików: multiformat
X W jednej cenie wszystkie dostępne formaty plików zabezpieczonych w ten sam sposób. Kup multiformat i nie zastanawiaj się czy plik będzie można otworzyć na Twoim urządzeniu! Szczegółowe informacje o plikach wchodzacych w skład multiformatu znajdują się w nawiasie.
(mobi ,
X Format mobi

Format mobi przeznaczony jest głównie dla urządzeń firmy Amazon typu Kindle Touch, Kindle Paperwhite czy Kindle Fire. Czytanie ebooków w tym formacie możliwe jest również na innych urządzeniach elektronicznych wyposażonych w odpowiednie oprogramowanie firmy Amazon. Kindle mobi jest formatem niestronicowanym co oznacza, że tekst płynnie dostosowuje się do wielkości ekranu dając użytkownikowi możliwość zmiany niektórych parametrów wyświetlania tekstu.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych Kindle mobi
epub
X Format ePub

Format jest oficjalnym standardem International Digital Publishing Forum (IDPF). Jest obsługiwany przez prawie wszystkie typy e-czytników poza czytnikami marki Kindle. Książki w formacie ePub można czytać również na innych urządzeniach elektronicznych wyposażonych w odpowiednie oprogramowanie. ePub jest formatem niestronicowanym co oznacza, że tekst płynnie dostosowuje się do wielkości ekranu dając użytkownikowi możliwość zmiany niektórych parametrów wyświetlania tekstu.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych ePub
)  
X Znak wodny

Zabezpieczenie to zwane również potocznie watermarkiem. Zabezpieczenie nakłada się na pliki indywidualnie i niepowtarzalnie w sposób jawny i ukryty. Każdy zakupiony e-book/audiobook staje się unikatowy i pozwala na jednoznacznie określenie właściciela pliku w przypadku nieuprawnionego użytkowania polegającego np. na umieszczeniu ebooka w internetowych serwisach wymiany plików. Jest to rozwiązanie, które bez względu na system operacyjny nie wymaga od użytkowników zakupu ani instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania do odczytywania plików co czyni je bardzo wygodnym i popularnym.

Więcej informacji o zabezpieczeniu znakiem wodnym

13,00

12,35

Kup teraz
Kup na prezent »   

Opis

"Vanessa i eliksir życia", to baśń pobudzająca wyobraźnię i dająca nadzieję. Marzeniem małej wróżki o imieniu Vanessa było przez kilka lat pomieszkać na planecie Ziemi. W starej bibliotece znalazła księgę, w której napisano, że aby to zrobić musi poprosić zaczarowaną studnię o eliksir życia, dzięki któremu zdarzają się cuda. Co się stanie, gdy wróżka urodzi się małą dziewczynką, która po wielu latach wyrośnie na piękną kobietę? W jakim tajemnym miejscu wróżki - dziewczynki ukrywają eliksir życia i jaką naprawdę ma on moc? Baśń napisana bardzo przystępnym językiem doskonale trafia do małych dzieci, a jej treść spodoba się również dorosłym. Doskonała do rodzinnego czytania.


Inne ebooki autora Inne ebooki wydawcy Bestsellery w kategorii

Oceny użytkowników

Średnia ocena: ( 0 )
0
0
0
0
0
Oceń:  
Opinie użytkowników
Bądź pierwszy!