X

  -Wstęp
-Porady ogólne
-Jednostki
-Miasta
-Mapy
-Bohaterowie
-Przedmioty magiczne
-Magia
-Kampania
-Misja 1 - Julia, Fellwood
-Misja 2 - Julia, Góra Abydor
-Misja 3 - Julia, Bezpieczna Knieja
-Misja 4 - Ke-nan, Róg Kesha
-Misja 5 - Ke-nan, Oaza Drakara
-Misja 6 - Ke-nan, Usta Amtara
-Misja 7 - Meandor, Dżungla Umbura
-Misja 8 - Meandor, Pola Urlandu
-Misja 9
-Meandor, Imperium Fobijskie (1)
-Meandor, Imperium Fobijskie (2)
-Meandor, Imperium Fobijskie (3)
-Misja 10 - O’neron, Wschodnia Przełęcz
-Misja 11 - O’neron, Świat Cieni
-Misja 12 - O’neron, Góry Narodzin Słońca
-Misja 13
-Merlin, Ul (1)
-Merlin, Ul (2)
-Merlin, Ul (3)
Age of Wonders: Magia Cienia - poradnik do gry
- 5%

SZCZEGÓŁY WYDANIA

Spis treści

Liczba stron  

63

Kategoria

Poradniki

Wydawca

GryOnline

ISBN-13

978-83-8050-827-9

Język publikacji

polski

Rozmiary plików do pobrania

epub - 6,31 MB
pdf - 3,58 MB

Akceptowalne sposoby płatności

Karta kredytowa, przelew elektroniczny, płatny SMS

Informacja o sprzedawcy

Ravelo Sp. z o.o.

GryOnline , 2005
0.0 / 5 (0 głosów)
bookPrzeczytaj bezpłatny fragment slide
Szybki zakup
Kup i pobierz. Formaty plików: multiformat
X W jednej cenie wszystkie dostępne formaty plików zabezpieczonych w ten sam sposób. Kup multiformat i nie zastanawiaj się czy plik będzie można otworzyć na Twoim urządzeniu! Szczegółowe informacje o plikach wchodzacych w skład multiformatu znajdują się w nawiasie.
(epub ,
X Format ePub

Format jest oficjalnym standardem International Digital Publishing Forum (IDPF). Jest obsługiwany przez prawie wszystkie typy e-czytników poza czytnikami marki Kindle. Książki w formacie ePub można czytać również na innych urządzeniach elektronicznych wyposażonych w odpowiednie oprogramowanie. ePub jest formatem niestronicowanym co oznacza, że tekst płynnie dostosowuje się do wielkości ekranu dając użytkownikowi możliwość zmiany niektórych parametrów wyświetlania tekstu.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych ePub
pdf
X Format PDF

PDF jest formatem publikacji elektronicznych charakteryzującym się stałym układem tekstu oraz ilustracji i nie dopasowuje się dowolnie do szerokości ekranu. Pliki PDF mogą zawierać interaktywne spisy treści, linkujące przypisy i inne rozwiązania stosowane w tekstach elektronicznych.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych PDF
)  
X Znak wodny

Zabezpieczenie to zwane również potocznie watermarkiem. Zabezpieczenie nakłada się na pliki indywidualnie i niepowtarzalnie w sposób jawny i ukryty. Każdy zakupiony e-book/audiobook staje się unikatowy i pozwala na jednoznacznie określenie właściciela pliku w przypadku nieuprawnionego użytkowania polegającego np. na umieszczeniu ebooka w internetowych serwisach wymiany plików. Jest to rozwiązanie, które bez względu na system operacyjny nie wymaga od użytkowników zakupu ani instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania do odczytywania plików co czyni je bardzo wygodnym i popularnym.

Więcej informacji o zabezpieczeniu znakiem wodnym

7,90

7,51

Kup teraz
Kup na prezent »   

Opis

Poradnik do gry Age of Wonders II: Shadow Magic koncentruje się na kampanii dla jednego gracza. Znajdziecie w nim zalecany przez autora opis przejścia wszystkich 13 etapów kampanii oraz garść bardziej uniwersalnych porad.


Age of Wonders: Magia Cienia - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. JednostkiMerlin, Ul (3) (Misja 13)MiastaMisja 12 - O’neron, Góry Narodzin SłońcaMerlin, Ul (1) (Misja 13)BohaterowieMerlin, Ul (2) (Misja 13)Misja 1 - Julia, FellwoodMisja 4 - Ke-nan, Róg KeshaMapy


Informacja o grze


Trzecia odsłona popularnego cyklu turówowych strategii fantasy wzbogaconych elementami RPG autorstwa zespołu Triumph Studios. W porównaniu z częścią drugą wprowadzono trzy zupełnie nowe nacje oraz kilkadziesiąt dodatkowych zaklęć, artefaktów (istnieje opcja projektowania własnych przedmiotów) i typów krajobrazu.


Gra Age of Wonders: Shadow Magic, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2004 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska.


Inne ebooki autora Inne ebooki wydawcy Bestsellery w kategorii

Oceny użytkowników

Średnia ocena: ( 0 )
0
0
0
0
0
Oceń:  
Opinie użytkowników
Bądź pierwszy!