X

  -Wprowadzenie
-Pełna lista osiągnięć
-Osiągnięcia za postęp
-Eksploracja
-Stosy puszek
-Skrzynie z zaopatrzeniem
-Maszynopis ogólnie
-Strony maszynopisu Odc. 1
-Strony maszynopisu Odc. 2
-Strony maszynopisu Odc. 3
-Strony maszynopisu Odc. 4
-Strony maszynopisu Odc. 5 i 6
-Termosy odc. 1
-Termosy odc. 2
-Termosy odc. 3
-Termosy odc. 4
-Termosy odc. 5
-Termosy odc. 6
-Audycje radiowe
-Programy telewizyjne
-Lokacje notatek w Bright Falls
-Walka
-Inne
-Różne
-Wyścig z czasem w kopalni (1)
-Wyścig z czasem w kopalni (2)
-Urocze miasteczko
-Bezbronny cud (1)
-Bezbronny cud (2)
Alan Wake - Osiągnięcia - poradnik do gry
- 5%

SZCZEGÓŁY WYDANIA

Spis treści

Liczba stron  

114

Kategoria

Poradniki

Wydawca

GryOnline

ISBN-13

978-83-8054-927-2

Język publikacji

polski

Rozmiary plików do pobrania

pdf - 7,97 MB
epub - 8,58 MB

Akceptowalne sposoby płatności

Karta kredytowa, przelew elektroniczny, płatny SMS

Informacja o sprzedawcy

Ravelo Sp. z o.o.

GryOnline , 2010
0.0 / 5 (0 głosów)
bookPrzeczytaj bezpłatny fragment slide
Szybki zakup
Kup i pobierz. Formaty plików: multiformat
X W jednej cenie wszystkie dostępne formaty plików zabezpieczonych w ten sam sposób. Kup multiformat i nie zastanawiaj się czy plik będzie można otworzyć na Twoim urządzeniu! Szczegółowe informacje o plikach wchodzacych w skład multiformatu znajdują się w nawiasie.
(pdf ,
X Format PDF

PDF jest formatem publikacji elektronicznych charakteryzującym się stałym układem tekstu oraz ilustracji i nie dopasowuje się dowolnie do szerokości ekranu. Pliki PDF mogą zawierać interaktywne spisy treści, linkujące przypisy i inne rozwiązania stosowane w tekstach elektronicznych.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych PDF
epub
X Format ePub

Format jest oficjalnym standardem International Digital Publishing Forum (IDPF). Jest obsługiwany przez prawie wszystkie typy e-czytników poza czytnikami marki Kindle. Książki w formacie ePub można czytać również na innych urządzeniach elektronicznych wyposażonych w odpowiednie oprogramowanie. ePub jest formatem niestronicowanym co oznacza, że tekst płynnie dostosowuje się do wielkości ekranu dając użytkownikowi możliwość zmiany niektórych parametrów wyświetlania tekstu.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych ePub
)  
X Znak wodny

Zabezpieczenie to zwane również potocznie watermarkiem. Zabezpieczenie nakłada się na pliki indywidualnie i niepowtarzalnie w sposób jawny i ukryty. Każdy zakupiony e-book/audiobook staje się unikatowy i pozwala na jednoznacznie określenie właściciela pliku w przypadku nieuprawnionego użytkowania polegającego np. na umieszczeniu ebooka w internetowych serwisach wymiany plików. Jest to rozwiązanie, które bez względu na system operacyjny nie wymaga od użytkowników zakupu ani instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania do odczytywania plików co czyni je bardzo wygodnym i popularnym.

Więcej informacji o zabezpieczeniu znakiem wodnym

7,90

7,51

Kup teraz
Kup na prezent »   

Opis

W niniejszym poradniku znajdziesz różnego rodzaju informacje i wskazówki dotyczące osiągnięć (Achievements), jakie można zdobyć grając w Alan Wake.


Alan Wake - Osiągnięcia - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Stosy puszek (Eksploracja)Strony maszynopisu Odc. 1 (Eksploracja)Termosy odc. 1 (Eksploracja)Osiągnięcia za postępSkrzynie z zaopatrzeniem (Eksploracja)Maszynopis ogólnie (Eksploracja)Pełna lista osiągnięćTermosy odc. 6 (Eksploracja)Programy telewizyjne (Eksploracja)Lokacje notatek w Bright Falls (Eksploracja)


Informacja o grze


Gra akcji TPP w klimatach horroru, stworzona przez studio Remedy, czyli autorów serii Max Payne. W produkcji wcielamy się w tytułowego pisarza, który przybywa do spokojnego miasteczka wraz z małżonką. Nagle, kobieta znika, a Wake zostaje zaatakowany przez dziwne istoty. Tytuł może poszczycić się niebanalną fabułą, wieloma nawiązaniami do dzieł popkulturowych oraz świetną grafiką.


Gra Alan Wake, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku przygodowych gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2010 roku i dostępny jest na platformach: PC, X360. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami.


Inne ebooki autora Inne ebooki wydawcy Bestsellery w kategorii

Oceny użytkowników

Średnia ocena: ( 0 )
0
0
0
0
0
Oceń:  
Opinie użytkowników
Bądź pierwszy!