X

  -Wprowadzenie
-Nowe cywilizacje
-Rzymianie
-Kartagińczycy
-Palmyra
-Macedończycy
-Nowe jednostki
-Wykaz jednostek
-Nowe technologie
-Wykaz technologii
-Kampanie
-Rise of Rome
-I – Birth of Rome
-II – Pyrrhus of Epirus
-III - Syracuse
-IV - Metaurus
-V – Zama
-VI - Mithridates
-Ave Caesar
-I – Caesar vs Pirates
-II - Britain
-III - Alesia
-IV – Caesar vs Pompey
-Pax Romana
-I - Actium
-II – Year of the Four Emperors
-III - Ctesiphon
-IV – Queen Zenobia
-V – Coming of the Huns
-Enemies of Rome
-I – Crossing the Alps
-II – Third Greek War
-III - Spartacus
-IV – Odenathus vs Persians
Age of Empires: The Rise of Rome - poradnik do gry
- 5%

SZCZEGÓŁY WYDANIA

Spis treści

Liczba stron  

77

Kategoria

Poradniki

Wydawca

GryOnline

ISBN-13

978-83-8050-987-0

Język publikacji

polski

Rozmiary plików do pobrania

pdf - 5,13 MB
epub - 4,41 MB

Akceptowalne sposoby płatności

Karta kredytowa, przelew elektroniczny, płatny SMS

Informacja o sprzedawcy

Ravelo Sp. z o.o.

GryOnline , 2006
0.0 / 5 (0 głosów)
bookPrzeczytaj bezpłatny fragment slide
Szybki zakup
Kup i pobierz. Formaty plików: multiformat
X W jednej cenie wszystkie dostępne formaty plików zabezpieczonych w ten sam sposób. Kup multiformat i nie zastanawiaj się czy plik będzie można otworzyć na Twoim urządzeniu! Szczegółowe informacje o plikach wchodzacych w skład multiformatu znajdują się w nawiasie.
(pdf ,
X Format PDF

PDF jest formatem publikacji elektronicznych charakteryzującym się stałym układem tekstu oraz ilustracji i nie dopasowuje się dowolnie do szerokości ekranu. Pliki PDF mogą zawierać interaktywne spisy treści, linkujące przypisy i inne rozwiązania stosowane w tekstach elektronicznych.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych PDF
epub
X Format ePub

Format jest oficjalnym standardem International Digital Publishing Forum (IDPF). Jest obsługiwany przez prawie wszystkie typy e-czytników poza czytnikami marki Kindle. Książki w formacie ePub można czytać również na innych urządzeniach elektronicznych wyposażonych w odpowiednie oprogramowanie. ePub jest formatem niestronicowanym co oznacza, że tekst płynnie dostosowuje się do wielkości ekranu dając użytkownikowi możliwość zmiany niektórych parametrów wyświetlania tekstu.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych ePub
)  
X Znak wodny

Zabezpieczenie to zwane również potocznie watermarkiem. Zabezpieczenie nakłada się na pliki indywidualnie i niepowtarzalnie w sposób jawny i ukryty. Każdy zakupiony e-book/audiobook staje się unikatowy i pozwala na jednoznacznie określenie właściciela pliku w przypadku nieuprawnionego użytkowania polegającego np. na umieszczeniu ebooka w internetowych serwisach wymiany plików. Jest to rozwiązanie, które bez względu na system operacyjny nie wymaga od użytkowników zakupu ani instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania do odczytywania plików co czyni je bardzo wygodnym i popularnym.

Więcej informacji o zabezpieczeniu znakiem wodnym

7,90

7,51

Kup teraz
Kup na prezent »   

Opis

Rady i porady poświęcone Age of Empires: The Rise of Rome to de facto dodatek do poradnika przygotowanego z myślą o podstawowej edycji gry. Tutaj znajdziesz tylko opis tego, co oferuje ten add-on.


Age of Empires: The Rise of Rome - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. I - Actium (Pax Romana)II – Year of the Four Emperors (Pax Romana)I – Birth of Rome (Rise of Rome)III - Syracuse (Rise of Rome)I – Caesar vs Pirates (Ave Caesar)III - Ctesiphon (Pax Romana)Nowe jednostkiIV – Queen Zenobia (Pax Romana)IV – Odenathus vs Persians (Enemies of Rome)Rzymianie (Nowe cywilizacje)


Informacja o grze


Rozszerzenie do popularnej strategii czasu rzeczywistego Age of Empires. W dodatku znajdują się: cztery niedostępne wcześniej cywilizacje (np. macedońską i kartagińską), mnóstwo jednostek bojowych (między innymi opancerzone słonie, rydwany bojowe) oraz nowe elementy architektoniczne i technologie.


Gra Age of Empires: The Rise of Rome, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 1998 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.


Inne ebooki autora Inne ebooki wydawcy Bestsellery w kategorii

Oceny użytkowników

Średnia ocena: ( 0 )
0
0
0
0
0
Oceń:  
Opinie użytkowników
Bądź pierwszy!