X

  -Wstęp
-Nowości w dodatku The Titans
-Atlanci
-Główni bogowie
-Pomniejsi bogowie
-Jednostki cywilne
-Jednostki lądowe
-Jednostki morskie
-Jednostki mityczne (1)
-Jednostki mityczne (2)
-Kampania
-Scenariusz 1 - A Lost People
-Scenariusz 2 – Atlantis Reborn
-Scenariusz 3 – Greetings from Greece
-Scenariusz 4 – Odin’s Tower
-Scenariusz 5 – The Ancient Relics
-Scenariusz 6 – Mount Olympus
-Scenariusz 7 – Betrayal at Sikyos
-Scenariusz 8 – Cerberus
-Scenariusz 9 – Rampage
-Scenariusz 10 – Making Amends
-Scenariusz 11 – Atlantis Betrayed
-Scenariusz 12 – War of the Titans
Age of Mythology: The Titans - poradnik do gry
- 5%

SZCZEGÓŁY WYDANIA

Spis treści

Liczba stron  

66

Kategoria

Poradniki

Wydawca

GryOnline

ISBN-13

978-83-8054-175-7

Język publikacji

polski

Rozmiary plików do pobrania

pdf - 6,46 MB
epub - 5,88 MB

Akceptowalne sposoby płatności

Karta kredytowa, przelew elektroniczny, płatny SMS

Informacja o sprzedawcy

Ravelo Sp. z o.o.

GryOnline , 2007
0.0 / 5 (0 głosów)
bookPrzeczytaj bezpłatny fragment slide
Szybki zakup
Kup i pobierz. Formaty plików: multiformat
X W jednej cenie wszystkie dostępne formaty plików zabezpieczonych w ten sam sposób. Kup multiformat i nie zastanawiaj się czy plik będzie można otworzyć na Twoim urządzeniu! Szczegółowe informacje o plikach wchodzacych w skład multiformatu znajdują się w nawiasie.
(pdf ,
X Format PDF

PDF jest formatem publikacji elektronicznych charakteryzującym się stałym układem tekstu oraz ilustracji i nie dopasowuje się dowolnie do szerokości ekranu. Pliki PDF mogą zawierać interaktywne spisy treści, linkujące przypisy i inne rozwiązania stosowane w tekstach elektronicznych.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych PDF
epub
X Format ePub

Format jest oficjalnym standardem International Digital Publishing Forum (IDPF). Jest obsługiwany przez prawie wszystkie typy e-czytników poza czytnikami marki Kindle. Książki w formacie ePub można czytać również na innych urządzeniach elektronicznych wyposażonych w odpowiednie oprogramowanie. ePub jest formatem niestronicowanym co oznacza, że tekst płynnie dostosowuje się do wielkości ekranu dając użytkownikowi możliwość zmiany niektórych parametrów wyświetlania tekstu.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych ePub
)  
X Znak wodny

Zabezpieczenie to zwane również potocznie watermarkiem. Zabezpieczenie nakłada się na pliki indywidualnie i niepowtarzalnie w sposób jawny i ukryty. Każdy zakupiony e-book/audiobook staje się unikatowy i pozwala na jednoznacznie określenie właściciela pliku w przypadku nieuprawnionego użytkowania polegającego np. na umieszczeniu ebooka w internetowych serwisach wymiany plików. Jest to rozwiązanie, które bez względu na system operacyjny nie wymaga od użytkowników zakupu ani instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania do odczytywania plików co czyni je bardzo wygodnym i popularnym.

Więcej informacji o zabezpieczeniu znakiem wodnym

7,90

7,51

Kup teraz
Kup na prezent »   

Opis

Poradnik do niesamodzielnego dodatku Age of Mythology: The Titans, zawiera informacje na temat nowo wprowadzonej nacji Atlantów oraz opis przejścia przeznaczonej dla niej kampanii.


Age of Mythology: The Titans - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Scenariusz 4 – Odin’s Tower (Kampania)Jednostki lądowe (Atlanci)Scenariusz 7 – Betrayal at Sikyos (Kampania)Scenariusz 8 – Cerberus (Kampania)Scenariusz 10 – Making Amends (Kampania)Scenariusz 6 – Mount Olympus (Kampania)Główni bogowie (Atlanci)Scenariusz 9 – Rampage (Kampania)Scenariusz 1 - A Lost People (Kampania)Jednostki mityczne (2) (Atlanci)


Informacja o grze


Pierwsze oficjalne rozszerzenie do strategii czasu rzeczywistego „Age of Mythology”. Rzeczony dodatek wzbogaca oryginalną grę o nową kampanię przeznaczoną dla pojedynczego gracza oraz nowe jednostki, nowe boskie moce, itd.


Gra Age of Mythology: The Titans, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2003 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.


Inne ebooki autora Inne ebooki wydawcy Bestsellery w kategorii

Oceny użytkowników

Średnia ocena: ( 0 )
0
0
0
0
0
Oceń:  
Opinie użytkowników
Bądź pierwszy!