X

  -Wprowadzenie
-Opis przejścia
-Prolog
-Old Archives
-Entrance Hall - Laboratory
-Entrance Hall - Archives
-Entrance Hall - Wine Cellar
-Laboratory
-Entrance Hall - Refinery
-Cellar Archives
-Archive Tunnels
-Back Hall - Study
-Guest Room
-Back Hall - Storage
-Back Hall - Machine Room
-Back Hall - Prison (Southern Block)
-Prison (Northern Block)
-Entrance to the Cistern I
-Control Room
-Entrance to the Cistern II
-Entrance to the Cistern III
-Morgue
-Sewers
-Nave I
-Choir
-Nave II, Transcept
-Nave III
-Chancel, Cells
-Nave IV
-Chancel
-Inner Sanctum
-Zakończenia
Amnesia: Mroczny Obłęd - poradnik do gry
- 5%

SZCZEGÓŁY WYDANIA

Spis treści

Liczba stron  

76

Kategoria

Poradniki

Wydawca

GryOnline

ISBN-13

978-83-8055-006-3

Język publikacji

polski

Rozmiary plików do pobrania

pdf - 6,74 MB
epub - 3,84 MB

Akceptowalne sposoby płatności

Karta kredytowa, przelew elektroniczny, płatny SMS

Informacja o sprzedawcy

Ravelo Sp. z o.o.

GryOnline , 2010
0.0 / 5 (0 głosów)
bookPrzeczytaj bezpłatny fragment slide
Szybki zakup
Kup i pobierz. Formaty plików: multiformat
X W jednej cenie wszystkie dostępne formaty plików zabezpieczonych w ten sam sposób. Kup multiformat i nie zastanawiaj się czy plik będzie można otworzyć na Twoim urządzeniu! Szczegółowe informacje o plikach wchodzacych w skład multiformatu znajdują się w nawiasie.
(pdf ,
X Format PDF

PDF jest formatem publikacji elektronicznych charakteryzującym się stałym układem tekstu oraz ilustracji i nie dopasowuje się dowolnie do szerokości ekranu. Pliki PDF mogą zawierać interaktywne spisy treści, linkujące przypisy i inne rozwiązania stosowane w tekstach elektronicznych.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych PDF
epub
X Format ePub

Format jest oficjalnym standardem International Digital Publishing Forum (IDPF). Jest obsługiwany przez prawie wszystkie typy e-czytników poza czytnikami marki Kindle. Książki w formacie ePub można czytać również na innych urządzeniach elektronicznych wyposażonych w odpowiednie oprogramowanie. ePub jest formatem niestronicowanym co oznacza, że tekst płynnie dostosowuje się do wielkości ekranu dając użytkownikowi możliwość zmiany niektórych parametrów wyświetlania tekstu.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych ePub
)  
X Znak wodny

Zabezpieczenie to zwane również potocznie watermarkiem. Zabezpieczenie nakłada się na pliki indywidualnie i niepowtarzalnie w sposób jawny i ukryty. Każdy zakupiony e-book/audiobook staje się unikatowy i pozwala na jednoznacznie określenie właściciela pliku w przypadku nieuprawnionego użytkowania polegającego np. na umieszczeniu ebooka w internetowych serwisach wymiany plików. Jest to rozwiązanie, które bez względu na system operacyjny nie wymaga od użytkowników zakupu ani instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania do odczytywania plików co czyni je bardzo wygodnym i popularnym.

Więcej informacji o zabezpieczeniu znakiem wodnym

7,90

7,51

Kup teraz
Kup na prezent »   

Opis

W poradniku do gry Amnesia: Mroczny Obłęd znajduje się opis tego jak krok po kroku przemierzyć mroczne korytarze osiemnastowiecznego zamczyska. Rozwiązano w nim wszystkie zagadki, mówimy o różnych zakończeniach gry i ujawniamy każdą z tajemnic.


Amnesia: Mroczny Obłęd - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Prolog (Opis przejścia)Old Archives (Opis przejścia)Entrance Hall - Wine Cellar (Opis przejścia)Entrance Hall - Archives (Opis przejścia)Entrance Hall - Laboratory (Opis przejścia)Inner Sanctum (Opis przejścia)ZakończeniaNave IV (Opis przejścia)Back Hall - Storage (Opis przejścia)Back Hall - Machine Room (Opis przejścia)


Informacja o grze


Jeden z najstraszniejszych przygodówkowych survival horrorów, stworzony przez studio Frictional Games, czyli autorów serii Penumbra. W grze wcielamy się w bohatera, który trafia do mrocznego zamku i traci pamięć. Przemierzając ciemne korytarze trafiamy na przerażające potwory i obserwujemy tajemnicze zdarzenia. Na drodze do odkrycia wszystkich sekretów stoi mnóstwo zagadek. Autorzy stworzyli ciekawy system wchodzenia w interakcje z otoczeniem.


Gra Amnesia: The Dark Descent, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku przygodowych gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2010 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: polska i angielska.


Inne ebooki autora Inne ebooki wydawcy Bestsellery w kategorii

Oceny użytkowników

Średnia ocena: ( 0 )
0
0
0
0
0
Oceń:  
Opinie użytkowników
Bądź pierwszy!