X

  -Age of Empires II: The Age of the Kings - poradnik do gry
-O poradniku
-O rozwoju
-O walce
-O ekspansji
-O klawiaturze
-Kampania treningowa Williama Wallace'a (1)
-Kampania treningowa Williama Wallace'a (2)
-Kampania Joanny D'Arc
-Wstęp
-An Unlikely Messiah
-The Maid of Orleans
-The Cleansing of the Loire
-The Rising
-The Siege of Paris
-A Perfect Martyr
-Kampania Saladyna
-Wstęp
-An Arabian Knight
-Lord of Arabia
-The Horns of Hattin
-Siege of Jerusalem
-Jihad!
-The Lion and the Demon
-Kampania Dżyngis Chana
-Wstęp
-Crucible
-A life of Revenge
-Into China
-The Horde rides west
-The Promise
-Pax Mongolia
-Kampania Fryderyka Barbarossy
-Wstęp
-The Holy Roman Emperor
-Henry the Lion
-Pope and Antipope
-The Lombard League
-Barbarossa's March
-The Emperor Sleeping
Age of Empires II: The Age of the Kings - Single Player - poradnik do gry
- 5%

SZCZEGÓŁY WYDANIA

Spis treści

Liczba stron  

73

Kategoria

Poradniki

Wydawca

GryOnline

ISBN-13

978-83-8050-921-4

Język publikacji

polski

Rozmiary plików do pobrania

pdf - 6,09 MB
epub - 3,42 MB

Akceptowalne sposoby płatności

Karta kredytowa, przelew elektroniczny, płatny SMS

Informacja o sprzedawcy

Ravelo Sp. z o.o.

GryOnline , 2006
0.0 / 5 (0 głosów)
bookPrzeczytaj bezpłatny fragment slide
Szybki zakup
Kup i pobierz. Formaty plików: multiformat
X W jednej cenie wszystkie dostępne formaty plików zabezpieczonych w ten sam sposób. Kup multiformat i nie zastanawiaj się czy plik będzie można otworzyć na Twoim urządzeniu! Szczegółowe informacje o plikach wchodzacych w skład multiformatu znajdują się w nawiasie.
(pdf ,
X Format PDF

PDF jest formatem publikacji elektronicznych charakteryzującym się stałym układem tekstu oraz ilustracji i nie dopasowuje się dowolnie do szerokości ekranu. Pliki PDF mogą zawierać interaktywne spisy treści, linkujące przypisy i inne rozwiązania stosowane w tekstach elektronicznych.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych PDF
epub
X Format ePub

Format jest oficjalnym standardem International Digital Publishing Forum (IDPF). Jest obsługiwany przez prawie wszystkie typy e-czytników poza czytnikami marki Kindle. Książki w formacie ePub można czytać również na innych urządzeniach elektronicznych wyposażonych w odpowiednie oprogramowanie. ePub jest formatem niestronicowanym co oznacza, że tekst płynnie dostosowuje się do wielkości ekranu dając użytkownikowi możliwość zmiany niektórych parametrów wyświetlania tekstu.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych ePub
)  
X Znak wodny

Zabezpieczenie to zwane również potocznie watermarkiem. Zabezpieczenie nakłada się na pliki indywidualnie i niepowtarzalnie w sposób jawny i ukryty. Każdy zakupiony e-book/audiobook staje się unikatowy i pozwala na jednoznacznie określenie właściciela pliku w przypadku nieuprawnionego użytkowania polegającego np. na umieszczeniu ebooka w internetowych serwisach wymiany plików. Jest to rozwiązanie, które bez względu na system operacyjny nie wymaga od użytkowników zakupu ani instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania do odczytywania plików co czyni je bardzo wygodnym i popularnym.

Więcej informacji o zabezpieczeniu znakiem wodnym

7,90

7,51

Kup teraz
Kup na prezent »   

Opis

Poradnik ten to szczegółowy opis przejścia czterech historycznych kampanii single player jednej z najpopularniejszych strategii czasu rzeczywistego - Age of Empires II: The Age of Kings.


Age of Empires II: The Age of the Kings - Single Player - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. O poradnikuO walceO rozwojuO klawiaturzeAn Arabian Knight (Kampania Saladyna)Wstęp (Kampania Dżyngis Chana)An Unlikely Messiah (Kampania Joanny D'Arc)Crucible (Kampania Dżyngis Chana)Into China (Kampania Dżyngis Chana)The Cleansing of the Loire (Kampania Joanny D'Arc)


Informacja o grze


Druga część znanej i popularnej serii gier strategicznych. Przenosimy się w niej do Średniowiecza, aby przejąć władzę nad jedną z kilkunastu cywilizacji i poprowadzić ją do zwycięstwa. Sukces możemy odnieść na kilka sposobów – np. budując potęgę militarną lub ekonomiczną. Twórcy tytułu wprowadzili do niego wiele nowych rozwiązań względem pierwowzoru.


Gra Age of Empires II: The Age of the Kings, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 1999 roku i dostępny jest na platformach: PC, PS2. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.


Inne ebooki autora Inne ebooki wydawcy Bestsellery w kategorii

Oceny użytkowników

Średnia ocena: ( 0 )
0
0
0
0
0
Oceń:  
Opinie użytkowników
Bądź pierwszy!