X

  -Wprowadzenie
-Dobre rady na dobry początek
-El Dorado
-Wstęp
-Nowe Tenochtitlan
-Droga do domu
-W poszukiwaniu El Dorado
-Miasto ze złota
-Wyprawa Corteza
-Wstęp
-Najazd na półwysep Jukatan
-Wojna na wszystkich frontach
-Bitwa o Otumbę
-Oblężenie Tenochtitlan
-Podbicie Półwyspu Jukatan
-Wstęp
-Wygnanie Cordoby
-Wojna przeciwko de Montejo
-Rebelia Azteków
-Wstęp
-Twierdza Alvarado
-Oblężenie Tenochtitlan
-Rebelia Pontiaca
-Wstęp
-Jednoczenie plemion
-Przymierze z Francją
-Szturmowanie fortów
-Oblężenie Detroit
-Wojna Brytyjczyków
-Wstęp
-Kampania Pontiaca
-Przymierze z Francją
-Szturm na forty
-Oblężenie Detroit
-Rekonesans Rosyjski
-Wstęp
-Wybrzeże Alaski
-Niespodziewany atak
-Wojna Tlingicka
-Zmrożone Ziemie
-Wstęp
-Handel na Alasce
-Nieoczekiwany atak
-Wojna Tlingicka
American Conquest: Odwet - poradnik do gry
- 5%

SZCZEGÓŁY WYDANIA

Spis treści

Liczba stron  

45

Kategoria

Poradniki

Wydawca

GryOnline

ISBN-13

978-83-8050-825-5

Język publikacji

polski

Rozmiary plików do pobrania

pdf - 3,25 MB
epub - 2,08 MB

Akceptowalne sposoby płatności

Karta kredytowa, przelew elektroniczny, płatny SMS

Informacja o sprzedawcy

Ravelo Sp. z o.o.

GryOnline , 2005
0.0 / 5 (0 głosów)
bookPrzeczytaj bezpłatny fragment slide
Szybki zakup
Kup i pobierz. Formaty plików: multiformat
X W jednej cenie wszystkie dostępne formaty plików zabezpieczonych w ten sam sposób. Kup multiformat i nie zastanawiaj się czy plik będzie można otworzyć na Twoim urządzeniu! Szczegółowe informacje o plikach wchodzacych w skład multiformatu znajdują się w nawiasie.
(pdf ,
X Format PDF

PDF jest formatem publikacji elektronicznych charakteryzującym się stałym układem tekstu oraz ilustracji i nie dopasowuje się dowolnie do szerokości ekranu. Pliki PDF mogą zawierać interaktywne spisy treści, linkujące przypisy i inne rozwiązania stosowane w tekstach elektronicznych.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych PDF
epub
X Format ePub

Format jest oficjalnym standardem International Digital Publishing Forum (IDPF). Jest obsługiwany przez prawie wszystkie typy e-czytników poza czytnikami marki Kindle. Książki w formacie ePub można czytać również na innych urządzeniach elektronicznych wyposażonych w odpowiednie oprogramowanie. ePub jest formatem niestronicowanym co oznacza, że tekst płynnie dostosowuje się do wielkości ekranu dając użytkownikowi możliwość zmiany niektórych parametrów wyświetlania tekstu.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych ePub
)  
X Znak wodny

Zabezpieczenie to zwane również potocznie watermarkiem. Zabezpieczenie nakłada się na pliki indywidualnie i niepowtarzalnie w sposób jawny i ukryty. Każdy zakupiony e-book/audiobook staje się unikatowy i pozwala na jednoznacznie określenie właściciela pliku w przypadku nieuprawnionego użytkowania polegającego np. na umieszczeniu ebooka w internetowych serwisach wymiany plików. Jest to rozwiązanie, które bez względu na system operacyjny nie wymaga od użytkowników zakupu ani instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania do odczytywania plików co czyni je bardzo wygodnym i popularnym.

Więcej informacji o zabezpieczeniu znakiem wodnym

7,90

7,51

Kup teraz
Kup na prezent »   

Opis

Poradnik do strategii „American Conquest: Fight Back!” pomoże dowodzić okrutnymi kolonizatorami walczącymi o przejęcie indiańskich ziem i złota w kilku historycznych kampaniach.


American Conquest: Odwet - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Wojna na wszystkich frontach (Wyprawa Corteza)Najazd na półwysep Jukatan (Wyprawa Corteza)Wstęp (Wyprawa Corteza)Miasto ze złota (El Dorado)Bitwa o Otumbę (Wyprawa Corteza)Dobre rady na dobry początekDroga do domu (El Dorado)Nowe Tenochtitlan (El Dorado)Wygnanie Cordoby (Podbicie Półwyspu Jukatan)Wojna przeciwko de Montejo (Podbicie Półwyspu Jukatan)


Informacja o grze


Samodzielny dodatek do strategii czasu rzeczywistego American Conquest. W rozszerzeniu działamy na przestrzeni lata 1517-1804 i wykonujemy 25 obszernych misji, podzielonych na osiem kampanii. Autorzy dodali do gry kilka nowych nacji oraz 50 niedostępnych wcześniej jednostek. Specjalnym dodatkiem jest nowy tryb rozgrywki – pojedyncze bitwy.


Gra American Conquest: Fight Back, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2004 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami.


Inne ebooki autora Inne ebooki wydawcy Bestsellery w kategorii

Oceny użytkowników

Średnia ocena: ( 0 )
0
0
0
0
0
Oceń:  
Opinie użytkowników
Bądź pierwszy!