X

  -Wprowadzenie
-Obcy
-Bronie i taktyki
-Episode I - Temple
-Episode II - Escape
-Episode III - Ferarco
-Episode IV - Gateway
-Episode V - Earthbound
-Bonus I - Invasion
-Bonus II - Derelict
-Bonus III - Tyrargo
-Bonus IV - Caverns
-Bonus V - Fury 161
-Marines
-Bronie i taktyki
-Episode I - Derelict
-Episode II - Colony
-Episode III - Invasion
-Episode IV - Orbital
-Episode V - Tyrargo
-Episode VI - Hangar
-Bonus I - Temple
-Bonus II - Vaults
-Bonus III - Ferarco
-Bonus IV - Gateway
-Bonus V - Waterfall
-Predator
-Bronie i taktyki
-Episode I - Waterfall
-Episode II - Area 52
-Episode III - Vaults
-Episode IV - Fury 161
-Episode V - Caverns
-Episode VI - Battle
-Bonus I - Invasion
-Bonus II - Escape
-Bonus III - Temple
-Bonus IV - Earthbound
-Bonus V - Tyrargo
-Cheaty
Aliens vs Predator Classic 2000 - poradnik do gry
- 5%

SZCZEGÓŁY WYDANIA

Spis treści

Liczba stron  

96

Kategoria

Poradniki

Wydawca

GryOnline

ISBN-13

978-83-8054-875-6

Język publikacji

polski

Rozmiary plików do pobrania

epub - 5,74 MB
pdf - 6,69 MB

Akceptowalne sposoby płatności

Karta kredytowa, przelew elektroniczny, płatny SMS

Informacja o sprzedawcy

Ravelo Sp. z o.o.

GryOnline , 2010
0.0 / 5 (0 głosów)
bookPrzeczytaj bezpłatny fragment slide
Szybki zakup
Kup i pobierz. Formaty plików: multiformat
X W jednej cenie wszystkie dostępne formaty plików zabezpieczonych w ten sam sposób. Kup multiformat i nie zastanawiaj się czy plik będzie można otworzyć na Twoim urządzeniu! Szczegółowe informacje o plikach wchodzacych w skład multiformatu znajdują się w nawiasie.
(epub ,
X Format ePub

Format jest oficjalnym standardem International Digital Publishing Forum (IDPF). Jest obsługiwany przez prawie wszystkie typy e-czytników poza czytnikami marki Kindle. Książki w formacie ePub można czytać również na innych urządzeniach elektronicznych wyposażonych w odpowiednie oprogramowanie. ePub jest formatem niestronicowanym co oznacza, że tekst płynnie dostosowuje się do wielkości ekranu dając użytkownikowi możliwość zmiany niektórych parametrów wyświetlania tekstu.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych ePub
pdf
X Format PDF

PDF jest formatem publikacji elektronicznych charakteryzującym się stałym układem tekstu oraz ilustracji i nie dopasowuje się dowolnie do szerokości ekranu. Pliki PDF mogą zawierać interaktywne spisy treści, linkujące przypisy i inne rozwiązania stosowane w tekstach elektronicznych.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych PDF
)  
X Znak wodny

Zabezpieczenie to zwane również potocznie watermarkiem. Zabezpieczenie nakłada się na pliki indywidualnie i niepowtarzalnie w sposób jawny i ukryty. Każdy zakupiony e-book/audiobook staje się unikatowy i pozwala na jednoznacznie określenie właściciela pliku w przypadku nieuprawnionego użytkowania polegającego np. na umieszczeniu ebooka w internetowych serwisach wymiany plików. Jest to rozwiązanie, które bez względu na system operacyjny nie wymaga od użytkowników zakupu ani instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania do odczytywania plików co czyni je bardzo wygodnym i popularnym.

Więcej informacji o zabezpieczeniu znakiem wodnym

7,90

7,51

Kup teraz
Kup na prezent »   

Opis

Poradnik do gry Aliens vs Predator Classic 2000 zawiera kompletny opis przejścia kampanii dla każdej z trzech dostępnych ras. Ponadto znalazł się tu dokładny opis wszystkich broni, którymi dysponują Obcy, Marines i Predatorzy.


Aliens vs Predator Classic 2000 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Bonus II - Vaults (Marines)Bronie i taktyki (Obcy)Bonus I - Temple (Marines)Episode I - Temple (Obcy)Episode IV - Orbital (Marines)Bonus III - Ferarco (Marines)CheatyBonus V - Fury 161 (Obcy)Bonus IV - Caverns (Obcy)Bonus III - Tyrargo (Obcy)


Informacja o grze


Powrót klasycznego Aliens vs Predator w wersji przystosowanej do nowszych komputerów. Produkcja zawiera podstawowe kampanie i dodatkowe misje z późniejszej reedycji gry. W trybie dla pojedynczego gracza każda ze stron konfliktu (Ludzie, Predatory i Obcy) otrzymuje ponad 10 scenariuszy. Nie zabrakło również rozbudowanych opcji rozgrywek wieloosobowych.


Gra Aliens vs Predator Classic 2000, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku strzelanin. Tytuł premierę światową miał w 2010 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.


Inne ebooki autora Inne ebooki wydawcy Bestsellery w kategorii

Oceny użytkowników

Średnia ocena: ( 0 )
0
0
0
0
0
Oceń:  
Opinie użytkowników
Bądź pierwszy!