X

  -Wprowadzenie
-Elementy rozgrywki
-Mechanizmy
-Porady ogólne
-Głosowanie do Senatu oraz Rady Światowej
-Łańcuchy produkcyjne
-Rozdział 1 - Cienie przeszłości
-Misja I - Plan Dwuletni
-Misja II - Stan wyjątkowy
-Misja III - Morze Czarne
-Misja IV - Tajemnice głębin
-Rozdział 2 - C.O.R.E.
-Misja I - W poszukiwaniu prawdy
-Misja II - Nieprzewidziane skutki
-Misja III - Solidarność
-Rozdział 3 - W oku cyklonu
-Misja I - Na ziemi wroga
-Misja II - Wyzwanie
-Misja III - Triumf technologii
-Misja IV - Godzina zero
-Pojedyncze misje
-Misja bonusowa- Powrót do C.O.R.E.
-Wyniesienie Jorgensen
-Architekt przyszłości
-Gospodarka wolnorynkowa
-Walka o władzę
-Czarne złoto / Za wszelką cenę
Anno 2070 - poradnik do gry
- 15%

SZCZEGÓŁY WYDANIA

Spis treści

Liczba stron  

62

Kategoria

Poradniki

Wydawca

GryOnline

ISBN-13

978-83-8055-314-9

Język publikacji

polski

Rozmiary plików do pobrania

pdf - 5,31 MB
epub - 3,10 MB

Akceptowalne sposoby płatności

Karta kredytowa, przelew elektroniczny, płatny SMS

Informacja o sprzedawcy

Ravelo Sp. z o.o.

GryOnline , 2012
0.0 / 5 (0 głosów)
bookPrzeczytaj bezpłatny fragment slide
Szybki zakup
Kup i pobierz. Formaty plików: multiformat
X W jednej cenie wszystkie dostępne formaty plików zabezpieczonych w ten sam sposób. Kup multiformat i nie zastanawiaj się czy plik będzie można otworzyć na Twoim urządzeniu! Szczegółowe informacje o plikach wchodzacych w skład multiformatu znajdują się w nawiasie.
(pdf ,
X Format PDF

PDF jest formatem publikacji elektronicznych charakteryzującym się stałym układem tekstu oraz ilustracji i nie dopasowuje się dowolnie do szerokości ekranu. Pliki PDF mogą zawierać interaktywne spisy treści, linkujące przypisy i inne rozwiązania stosowane w tekstach elektronicznych.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych PDF
epub
X Format ePub

Format jest oficjalnym standardem International Digital Publishing Forum (IDPF). Jest obsługiwany przez prawie wszystkie typy e-czytników poza czytnikami marki Kindle. Książki w formacie ePub można czytać również na innych urządzeniach elektronicznych wyposażonych w odpowiednie oprogramowanie. ePub jest formatem niestronicowanym co oznacza, że tekst płynnie dostosowuje się do wielkości ekranu dając użytkownikowi możliwość zmiany niektórych parametrów wyświetlania tekstu.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych ePub
)  
X Znak wodny

Zabezpieczenie to zwane również potocznie watermarkiem. Zabezpieczenie nakłada się na pliki indywidualnie i niepowtarzalnie w sposób jawny i ukryty. Każdy zakupiony e-book/audiobook staje się unikatowy i pozwala na jednoznacznie określenie właściciela pliku w przypadku nieuprawnionego użytkowania polegającego np. na umieszczeniu ebooka w internetowych serwisach wymiany plików. Jest to rozwiązanie, które bez względu na system operacyjny nie wymaga od użytkowników zakupu ani instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania do odczytywania plików co czyni je bardzo wygodnym i popularnym.

Więcej informacji o zabezpieczeniu znakiem wodnym

7,90

6,72

Kup teraz
Kup na prezent »   

Opis

Poradnik do gry ANNO 2070 zawiera opis przejścia kampanii, wraz z misją bonusową Powrót do C.O.R.E.. Znaleźć w nim również można kompleksowe porady dotyczące pojedynczych misji, jak i gry ciągłej, a także charakterystykę łańcuchów produkcyjnych.


Anno 2070 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Porady ogólne (Elementy rozgrywki)Mechanizmy (Elementy rozgrywki)Głosowanie do Senatu oraz Rady Światowej (Elementy rozgrywki)Misja I - Plan Dwuletni (Rozdział 1 - Cienie przeszłości)Łańcuchy produkcyjne (Elementy rozgrywki)Misja IV - Godzina zero (Rozdział 3 - W oku cyklonu)Misja II - Nieprzewidziane skutki (Rozdział 2 - C.O.R.E.)Misja II - Wyzwanie (Rozdział 3 - W oku cyklonu)Misja I - Na ziemi wroga (Rozdział 3 - W oku cyklonu)Misja III - Triumf technologii (Rozdział 3 - W oku cyklonu)


Informacja o grze


Kolejna odsłona cenionej wśród miłośników pecetowych strategii serii Anno. Akcja Anno 2070 osadzona została w niedalekiej przyszłości, gdzie ludzkość zmaga się z niebezpiecznymi zmianami klimatu na Ziemi.


Gra Anno 2070, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2011 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami.


Inne ebooki autora Inne ebooki wydawcy Bestsellery w kategorii

Oceny użytkowników

Średnia ocena: ( 0 )
0
0
0
0
0
Oceń:  
Opinie użytkowników
Bądź pierwszy!