INNE EBOOKI AUTORA
Terry Goodkind swoim świetnie znanym i mającym wielu fanów cyklem „Miecz Prawdy” stworzył całkowicie nową jakość w literaturze fantasy. Teraz w doskonałym stylu wraca do tamtego intrygującego świata i jego bohaterów: Richarda Cyphera, Kahlan Amnell, czarodzieja Zedda i innych.
Richard i Kahlan przypadkiem odkrywają tajemniczą machinę, która przez tysiące lat spoczywała pod Pałacem Ludu. Okazuje się, że wypisuje ona złowrogie proroctwa, które w przewrotny sposób się spełniają. Giną ludzie, niektórzy zabijają swoich bliskich lub popełniają samobójstwa, chcąc uniknąć straszliwej przyszłości, jaka im się objawiła. Wreszcie machina wyrzuca przepowiednię dotyczącą Kahlan i Richarda, zapowiada grozę i koszmar, którym nikt nie będzie w stanie zapobiec.
Co się kryje za wróżebną machiną i jej przerażającymi proroctwami? Czy można się przeciwstawić tej potężnej, mrocznej sile?
„Ścierające się przeciwstawne moce, zdrada, napięcie i złowrogie intrygi – wszystko to znajdziecie w najnowszej powieści mistrza fantasy Terry’ego Goodkinda”.
„Publishers Weekly”
Liczba stron | 360 |
---|---|
Wydawca | Rebis |
Tłumaczenie | Lucyna Maria Targosz |
ISBN-13 | 978-83-7818-042-5 |
Język publikacji | polski |
Informacja o sprzedawcy | ePWN sp. z o.o. |
INNE EBOOKI AUTORA
EBOOKI WYDAWCY
POLECAMY
Ciekawe propozycje