Autor:

Mikołaj Marcela

Znaleziono: 5 pozycji

Przeglądaj:

Sortuj według:
Wyświetl:

Należy wyrazić wielką satysfakcję, że wreszcie powstała pierwsza polska monografia filmowej twórczości Marcela Carné, jednego z najwybitniejszych reżyserów w historii kina, i że reprezentuje ona tak wysoki poziom naukowy. Autor objął... więcej >

Poznaj duchowe życie warzyw. Odwiedź Zwierzogród w wersji vege! Niezwykła powieść grozy i kryminał dla najmłodszych w jednym! Tej nocy niemal całe Jarzynowo przybyło na urodziny Melki Brukselki. Miejscowy bajarz, Hilary Czosnek, do... więcej >

Autor: Mikołaj Marcela

Wydawnictwo: Pascal

Format: epub, mobi

Trzymająca w napięciu powieść dla fanów The Last of Us, Westworld, World War Z.Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran.Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem.Śmierci, której... więcej >

Książka "Monstruarium nowoczesne" podejmuje temat potworności we współczesnej kulturze. Za cel bierze sobie analizę pięciu najpopularniejszych monstrów kultury nowoczesnej: wampirów, zombie, duchów / widm / zjaw, obcych oraz cyborgów /... więcej >

Autor: Mikołaj Marcela

Wydawnictwo: Pascal

Format: epub, mobi

"Już przed apokalipsą nasz świat zaludniały żywe trupy...Zestresowani pracownicy korporacji, wygłodniali konsumenci rynku, zatrudnieni na „śmieciówkach”, nienasyceni pożeracze śmieciowego jedzenia.Zapętleni w niewolniczym kole pogoni... więcej >

Znaleziono: 5 pozycji

Przeglądaj:

Sortuj według:
Wyświetl:
W celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, nasz portal internetowy wykorzystuje informacje przechowywane w przeglądarce internetowej w formie tzw. „cookies”. Poruszając się po naszej stronie internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas „cookies”. Informacje o przechowywaniu „cookies”, warunkach ich przechowywania i uzyskiwania dostępu do nich znajdują się w Regulaminie.

Nie pokazuj więcej tego powiadomienia