System podatków i opłat samorządowych w Polsce
- 25%

SZCZEGÓŁY WYDANIA

Liczba stron

232

Kategoria

Inne

Wydawca

C.H. Beck

ISBN-13

978-83-255-1120-3

Język publikacji

polski

Rozmiary plików do pobrania

pdf - 2,39 MB
Urządzenia: 6 + 1/rok co roku

Ograniczenia dla DRM

Uwaga! Konieczna dodatkowa instalacja oprogramowania: Adobe Digital Editions i dodatkowa rejestracja konta w Adobe

Więcej informacji >>

Akceptowalne sposoby płatności

Karta kredytowa, przelew elektroniczny, płatny SMS

Informacja o sprzedawcy

Ravelo Sp. z o.o.

C.H. Beck , 2009
0.0 / 5 (0 głosów)
bookPrzeczytaj bezpłatny fragment slide spisZobacz spis treści
Szybki zakup
Kup i pobierz. Formaty plików: pdf
X Format PDF

PDF jest formatem publikacji elektronicznych charakteryzującym się stałym układem tekstu oraz ilustracji i nie dopasowuje się dowolnie do szerokości ekranu. Pliki PDF mogą zawierać interaktywne spisy treści, linkujące przypisy i inne rozwiązania stosowane w tekstach elektronicznych.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych PDF
 
X DRM

Zabezpieczenie kryptograficzne pliku ebooka, które uniemożliwia odczytanie zawartości osobie nieuprawnionej. Informacje niezbędne do odszyfrowania danych nie są ujawniane użytkownikowi a jedynie zaszyte w odpowiednio zaprojektowanej aplikacji lub platformie sprzętowej. Dzięki takiej formie zabezpieczenia treści dostawca ebooka może wymusić na użytkowniku dowolnie zdefiniowane zasady korzystania z dostarczonych treści. Może np. ograniczyć liczbę wykonywanych kopii, pozbawić go możliwości modyfikacji danych lub nawet odebrać możliwość odczytu po upływie zadanego czasu.

W przypadku plików zabezpieczonych DRM istnieje konieczność dodatkowej rejestracji konta na stronie firmy Adobe. Do odczytu plików polecamy aplikację: Adobe Digital Editions

Więcej informacji o zabezpieczeniu DRM

39,00

29,25

Kup teraz
Kup na prezent »   

Opis

Rosnące znaczenie dochodów podatkowych jednostek samorządu terytorialnego, zwłaszcza w sytuacji gdy korzystają one z władztwa podatkowego, jest jednym z ważniejszych przejawów decentralizacji finansów publicznych – procesu, jaki zachodzi w wielu współczesnych państwach. Zasadniczym celem publikacji jest dostarczenie szerokiemu kręgowi odbiorców (studentom, pracownikom naukowym, działaczom i pracownikom samorządowym) kompendium wiedzy zarówno na temat teoretycznych modeli podatków i opłat samorządowych, jak też ich praktycznego zastosowania w państwach Unii Europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonowania sytemu podatków i opłat samorządowych, stanowiących dochody gmin w Polsce. Analiza rozwiązań dotyczących konstrukcji podatków dodatkowo uzupełniona jest o regulacje związane z członkostwem Polski w UE. Całość rozważań uwzględnia zarówno aspekt prawny, jak i ekonomiczny. W pracy świadomie zrezygnowano z analizy dochodów o charakterze podatkowym powiatów i samorządów województw, ponieważ nie posiadają one dochodów z tytułu własnych podatków, a znaczenie fiskalne pobieranych przez nie opłat jest znikome. Książka może być wykorzystana jako podręcznik do wykładów z takich przedmiotów, jak: finanse publiczne, finanse samorządowe, systemy podatków, opodatkowanie nieruchomości.


Inne ebooki autora Inne ebooki wydawcy Bestsellery w kategorii

Oceny użytkowników

Średnia ocena: ( 0 )
0
0
0
0
0
Oceń:  
Opinie użytkowników
Bądź pierwszy!