Afganistan - relacja BOR-owika
- 5%

SZCZEGÓŁY WYDANIA

Czas trwania:

18h 02min

Kategoria

Literatura faktu

Język publikacji

polski

Akceptowalne sposoby płatności

Karta kredytowa, przelew elektroniczny, płatny SMS

Informacja o sprzedawcy

Ravelo Sp. z o.o.

0.0 / 5 (0 głosów)
bookPrzeczytaj bezpłatny fragment slide
Szybki zakup
Kup i pobierz. Formaty plików: mp3
X Format MP3

najbardziej popularny format zapisywanie plików audio. Dzięki kompresji do mp3 dźwięk zachowuje bardzo dobrą jakość przy niewielkim rozmiarze pliku. Format jest obsługiwany przez bardzo dużo programów zrówno płatnych jak i tych bezpłatnych.

Więcej informacji o formacie i wymaganiach technicznych mp3
 
X Znak wodny

Zabezpieczenie to zwane również potocznie watermarkiem. Zabezpieczenie nakłada się na pliki indywidualnie i niepowtarzalnie w sposób jawny i ukryty. Każdy zakupiony e-book/audiobook staje się unikatowy i pozwala na jednoznacznie określenie właściciela pliku w przypadku nieuprawnionego użytkowania polegającego np. na umieszczeniu ebooka w internetowych serwisach wymiany plików. Jest to rozwiązanie, które bez względu na system operacyjny nie wymaga od użytkowników zakupu ani instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania do odczytywania plików co czyni je bardzo wygodnym i popularnym.

Więcej informacji o zabezpieczeniu znakiem wodnym

32,90

31,26

Kup teraz
Kup na prezent »   

Opis

Afganistan długi czas był jedną z głównych płaszczyzn konfrontacji świata zachodniego z terroryzmem. Braliśmy w tym czynny udział. Audiobook "Afganistan. Relacja borowika" jest zapisem zdarzeń, opowiedzianych przez jednego z uczestniczących w nich Polaków, przedstawiciela BORu. Na pierwszej linii frontu stają bowiem nie tylko żołnierze, ale przedstawiciele dyplomacji i różnych służb. Relacja toczy się prawdziwie, bez przerysowań, z oddaniem całego autentyzmu tamtych dni. Ma walor wiarygodności, ponieważ jest historią z pierwszej ręki. Pracownik BORu ukrywa się pod pseudonimem Jana Jagody, autor znacznie sprawniej niż piórem posługuje się pistoletem czy karabinem, dlatego drugi współautor pomaga prowadzić opowieść. Dzięki temu powstała historia odsłaniająca mankamenty naszej misji wojskowej, a zarazem przedstawiająca heroizm i trud ciężkiej pracy. Jaką rolę spełniali w Afganistanie dziennikarze, jaką misję mieli do spełnienia żołnierze? Jakie relacje miały ze sobą te dwa środowiska? Ciekawe do posłuchania dla osób interesujących się polityką i współczesnym światem. Terroryzm jest obecnie wpisany w tkankę każdego państwa, dlatego warto posłuchać jak to jest być blisko.


Bestsellery w kategorii

Oceny użytkowników

Średnia ocena: ( 0 )
0
0
0
0
0
Oceń:  
Opinie użytkowników
Bądź pierwszy!